Biz Kimiz ?

0
23439

Hakkımızda

 

Fashion4car olarak hizmet vermeye başlamış olduğumuzdan bugüne hayatımızda birçok şey değişiklik gösterdi. Bunlardan en büyüğü siz değerli takipçilerimiz ile tanışmak oldu. Her geçen gün büyümeye ve güncel içerikler üretmeye devam ediyoruz.

Fashion4car, 2016 yılında yayın hayatına başlamış olan Fashion4car isimli derginin dijital haber portalıdır. En yeni ve güncel haberleri sizler ile paylaşıyor ve deneme sürüşleri ile sizlerin araç hakkında fikir sahibi olmanızı hedefliyoruz. Web sitemizde otomobil ve ticari araç alanında içerikler üretmekteyiz.

Otomobil haber sitesi olarak üretmiş olduğumuz içerik kategorilerinin bazıları;

Güncel otomotiv sektörü haberleri,

Kampanyalar,

Otomotiv, yan sanayi ve aksesuar haberleri,

Araç karşılaştırmaları,

Deneme köşesi’dir.

Yeni bir araç almak mı istiyorsunuz?, Yeni yılda hangi araçların çıktığını merak mı ediyorsunuz? Yada sizde bizim gibi araç tutkunu olarak güncel otomobil haberlerini takip etmeyi mi seviyorsunuz?

Sizlere fashion4car, araba haber sitesinde tüm hepsini ve daha fazlasını sunuyoruz.

Vizyon

 

Güncel haberleri ziyaretçiler ile buluşturarak çok daha büyük bir kitleye ulaşmak. Ziyaretçilerin beklentileri ve istekleri doğrultusunda yeni içerik üretimine kapıları açık bırakmak. Sektör üzerinde zirveye ulaşmak adına sadece güncel otomobil haberleri paylaşmak ve ziyaretçi odaklı okunabilir içerikler üretmek.

Misyon

 

Dijital otomotil haber portalı olarak zirveye ulaşmak ve Türkiye üzerinde yer alan tüm otomobil tutkunlarını tek bir platform üzerinde toplamak istiyoruz. Sektörün öncüsü olarak yeni araçları inceleyerek, herkesten önce sizleri bilgilendirmek en büyük hedefimizdir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz