PODYUMDA HOMME RÜZGARLARI

0
3213
mouse ile üzerine gelince

Söz konusu moda olunca sanırım erkekler kadınların tahtına göz dikti diye düşünüyoruz. En az kadınlar kadar şık, özenli ve trend olma konusunda beyler epey iddialı gözüküyor.

 

Geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirilen moda haftasında erkek koleksiyonları adeta büyük bir yankı yaptı. Renkler, kesimler, desenler, modeller podyumun dışında sosyal medyada da en çok konuşulanlardan oldu. Gümbür gümbür bir moda haftasını daha arkamızda bıraktıktan sonra 2017 yılının ilkbahar/yaz erkek modasında neler var biraz kurcalayalım dedik.

 

 

Bu yaz erkekler  romantik ve bohem

2017 İlkbahar/Yaz koleksiyonlarında erkek modasında dikkat çeken noktalar, geniş omuzlu ceketler, egzotik çiçek desenleri, leoparlar, kamuflaj desenleri,kısa ve bol kesimli paçalardan oluşuyor.

Geçtiğimiz yıl heryer de her alanda karşımıza çıkan “Dar-kısa paça” pantolonları 2017 ilkbaharında beyler raflara kaldırıyor. Casual bir havada,renkli desenler , leopard desenleri, ekoseler ve çizgili  kumaşlardan tasarlanan koleksiyonlarda rahatlık ön planda tutuluyor.

Bu arada leopard desenleri defilelerde çok konuşulan konular arasındaydı. Anlaşılan o ki, Leopar artık kadının imzası olmaktan çıkıp erkeklerin içinde barındırdığı egzotik tarzı da büs bütün yansıtacak gibi gözüküyor.

 

 

mouse ile üzerine gelince

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here