TOMMYXLEWIS Sizler İçin Hazırladı

0
12657
TommyXLewis
TommyXLewis

TOMMY HILFIGER 2019 İLKBAHAR 

ORTAK KOLEKSİYONUNU DUYURDU

 

    Tommy Hilfiger, ikonik Amerikalı tasarımcı Tommy Hilfiger ile beş kez Formula One Dünya Şampiyonu ve TOMMY HILFIGER erkek giyimi küresel marka elçisi Lewis Hamilton’un birlikte tasarladığı İlkbahar 2019 TommyXLewis ortak koleksiyonu duyurdu.

Markanın taraftarları şimdi tommy.com/lewis adresini ziyaret ederek seçili stillere göz atabilecek, favorilerini istek listelerine ekleyebilecek, hatta belirli ürünler için özel ön satışa erişebilecek. Koleksiyon 1 Mart 2019 gününden itibaren dünya çapında seçili TOMMY HILFIGER mağazalarında, seçili toptan satış ortaklarında ve online olarak tommy.com’da satışa sunulacak.

TommyXLewis
TommyXLewis

İkinci TommyXLewis ortak koleksiyonu, insanlar bir araya geldiğinde her şeyin mümkün olduğu inancını kutluyor. Büyük ölçekli “CREATE X UNITY” yazıları, canlı pembe ve mor renkler, Los Angeles’ın kendine özgü sokak stilinden ilham alan degrade tonlarla her görünüm klasik spor giyim tasarımlarına yeni bir yorum getiriyor. “LH” logosu, Tommy Hilfiger’ın ikonik bayrağı ile İngiliz yarış pilotunun baş harflerini kutlamaya devam ederken minimalist bir tasarıma evriliyor. TommyXLewis koleksiyonunda sportif etkiler, marka mirasından parçalar ve oversize siluetler, ayrıca organik pamuklu gibi sürdürülebilir unsurlar yer alıyor. Lewis Hamilton’un modanın geleceğine bakışı ile Tommy Hilfiger’ın klasik Amerikan “cool” DNA’sını buluşturan koleksiyon, herkesin kendi stiline uygun seçenekler bulabileceği kıyafetler, ayakkabı, aksesuar, iç giyim, mayo ve çoraplar içeriyor.

Dijital lookbook linki:

http://tommy.digitaldialogues.nl/swipebooks/2019-02-11_th_sp19_TommyXLewis%20Lookbook/

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here