Altınbaş’tan Online Mağazaya Özel Koleksiyon

0
4747

Türkiye mücevherat sektörünün lideri Altınbaş, yalnızca online mağazadan ulaşılabilen yeni Renk Ahenk Koleksiyonu’nu tasarladı. Kuvars taşı ve pırlantadan kolye, küpe ve yüzükten oluşan yeni koleksiyon, altinbas.com’dan 1.450 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.  

Yenilikçi ve estetik tasarımlarıyla mücevher severlerin her zaman ilgi odağı olmayı başaran Altınbaş, online mağazasına özel yeni bir koleksiyon tasarladı.

Yeni Renk Ahenk Koleksiyonu, kırmızı, mor, yeşil, su yeşili, açık pembe, koyu pembe, lacivert, mavi, kahverengi renklerde kuvars taşı ve pırlantadan kolye, küpe ve yüzükten oluşuyor. Kuvars taşı, kötü enerjiyi iyiye çevirme özelliğiyle tanınıyor. Kalpli ve oval şekilde olmak üzere iki farklı formdan oluşan koleksiyon, 1450 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Kadınların büyük ilgisini çekecek koleksiyona, yalnızca Altınbaş’ın online satış sitesi altinbas.com’dan ulaşılabiliyor.

Kendisini fiziki mağazalar ile sınırlamayan Altınbaş’ın, sektörde hiçbir firmanın sahip olmadığı özelliklerle son kullanıcı dostu online mağazasından, hızlı ve kolay sipariş verilebiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here