ASTON MARTIN YENİ DBS SUPERLEGGERA’YI SUNDU

0
5525
mouse ile üzerine gelince

Otomotiv endüstrisinin en tanınmış isimleri olan Aston Martin ve Touring, ilk olarak 1958’de Aston Martin DB4 Londra Motor Show’da bir araya gelmişti. Araç boyunca ‘Superleggera’ amblemini kaplanmış, hafif  bir gövdeye sahip, 6 silindirli 3.7 litrelik motorundan 240 bgp’ye sahip ve gününün en cazip spor otomobillerinden biri. İşbirliği DB5 ve DB6 ile devam etti.

 

2018’e doğru hızlı ilerlerken Aston Martin ve Touring, üstün Süper GT’yi oluşturmak için bir kez daha bir araya geldi. İngiliz Mirası ve Mühendisliği’ni İtalyan Coachbuilding ile birleştirmek, Aston Martin’in yeni saygın modeli olan Vanquish S’nin yerini almasını sağladı. Doğal olarak, yeni otomobil, 725PS ve 900Nm üreten 5.2 litrelik ikiz turbo V12’nin epik performans gücüne sahip.

Aston Martin  serbest, rahat ve samimi olup, ziyaretçilerin yeni DBS Superleggera ile “yakın ve kişisel” olmaları için mükemmel bir ortam sunuyor.

 Aston Martin Works’ten Paul Spiers şunları söyledi : 

“Yeni DBS Superleggera, dünyanın en ikonik lüks spor otomobil üreticilerinden biri için mutlak bir başyapıt ve mükemmel bir amiral gemisi.” David Bagley, Kurucu ve Satış Direktörü. “Parçalanma performansı ve şeffaflığı bir araya getirme özelliği onu gerçekten farklı kılıyor ve yeni DBS otomobilini, bu yılki Salon Privé’deki Aston Martin Works sergisinde sergilenen yeni Vantage ve DB11 Volante ile birlikte görmeyi dört gözle bekliyoruz.”

 

mouse ile üzerine gelince

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here