BMW 5 SERİSİ YÜKSELİŞE DEVAM EDİYOR

0
52876
  • BMW 5 Serisi, Açılış Şirketi Car Today Awards’da en büyük bayrakları taşıyor. 
  •  BMW, 5 Serisini 2018 Yılın Lüks Otomobilleri olarak adlandırıyor.

BMW 5 Serisi, Car Today Awards’da kendini konuşturdu.
Car Today CCT100 Ödülleri’nde BMW 5 Serisi, 2018 yılı için Yılın Otomobili ödülüne layık görüldü. Buna ek olarak, BMW 5 Serisi de Yılın Otomobili olarak tanıtıldı.

BMW X1, Premium Crossover kategorisini kazandı ve 2018 yılı için En İyi Plug-in Hybrid ödülünü evine götüren BMW 330e, başarısını  güvence altına aldı.

BMW 5 Serisi, sürüş kalitesi, bağlantı ve düşük işletme masrafları nedeniyle övgüyle karşılandı.

“Bağlanabilirlik ve teknolojiden işletme maliyetlerine ve sürücü deneyimine kadar her konuda geçerli not alan 5 Serisi, hem sürüş hem de servis gideri konusunda fark yarattı.

2016 yılında piyasaya çıkan BMW 330e  beklenen gücüne kavuştu. Şimdi de “En İyi Plug-in Hybrid” ödülüyle yoluna devam ediyor.

Ödül heyeti, hem şirketin araba sürücülerinin hem de filo yöneticilerinin i çok yönlü ve etkili bilgilerinden etkilendiler.
Company Car Today’ın editörlerinden Paul Barker, “330e, şirketin otomobil operasyonlarının mantıksal bir parçası olarak plug-in hibritleri kurmada büyük rol oynamaktadır ve bu nedenle, PHEV’imiz olarak mükemmel bir seçimdir.”diye konuştu.

BMW’nin kompakt spor aracı olan X1, 2009’da piyasaya sürülmesinden bu yana büyük bir başarı elde etti. Şimdi, ikinci nesil model, etkileyici sürüş özelliklerine, pratikliğe, kalıcı değerlere ve düşük sürüş özelliklerine sahip Premium Crossover ödülünü kazandı.

 BMW 5 Serisine “2018 Yılın Lüks Otomobili” adını veriyor.
BMW, What Car’da kazandığı çizgiyi sürdürüyor? Ödüller 2018. Geçen yıl Yılın Otomobili ödülünün başarısına dayanan BMW 5 Serisi Sedan, ikinci kez üst düzey Lüks Otomobil ödüllerine ev sahipliği yapıyor.

BMW 5 Serisi, konforlu sürüş ve kalite, yenilikçi teknoloji, düşük emisyon ve fiyat sayesinde rakiplerini geride bıraktı.

2017’de piyasaya çıkan BMW 5 Serisi, BMW içerisindeki en son teknolojiye sahip ve daha önce hiç olmadığı kadar rafine edilmişti. Önemli ölçüde daha hafif, daha güvenli ve daha fazla yakıt verimliliğini artırmasıyla kendisinden söz ettirmeye devam ediyor.

Yeni nesil TwinPower Turbo motor ailesi etkileyici performans artışı sağlarken aynı zamanda yakıt tüketimini ve emisyonları azaltmada büyük ilerlemeler gösteriyor.

BMW 5 Serisi Touring modeli, Best Estate Car kategorisinde 25.000 pound’dan fazla bir fiyat puanı aldı.

5 Serisi Touring, en geniş araçlardan biri, geniş, konforlu ve sürüş için mükemmel bir seçim. Bu 520d, sınıfının ötesinde bir incelik sunuyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here