BMW 5 SERİSİ YÜKSELİŞE DEVAM EDİYOR

0
40429
mouse ile üzerine gelince

2016 yılında piyasaya çıkan BMW 330e  beklenen gücüne kavuştu. Şimdi de “En İyi Plug-in Hybrid” ödülüyle yoluna devam ediyor.

Ödül heyeti, hem şirketin araba sürücülerinin hem de filo yöneticilerinin i çok yönlü ve etkili bilgilerinden etkilendiler.
Company Car Today’ın editörlerinden Paul Barker, “330e, şirketin otomobil operasyonlarının mantıksal bir parçası olarak plug-in hibritleri kurmada büyük rol oynamaktadır ve bu nedenle, PHEV’imiz olarak mükemmel bir seçimdir.”diye konuştu.

BMW’nin kompakt spor aracı olan X1, 2009’da piyasaya sürülmesinden bu yana büyük bir başarı elde etti. Şimdi, ikinci nesil model, etkileyici sürüş özelliklerine, pratikliğe, kalıcı değerlere ve düşük sürüş özelliklerine sahip Premium Crossover ödülünü kazandı.

 BMW 5 Serisine “2018 Yılın Lüks Otomobili” adını veriyor.
BMW, What Car’da kazandığı çizgiyi sürdürüyor? Ödüller 2018. Geçen yıl Yılın Otomobili ödülünün başarısına dayanan BMW 5 Serisi Sedan, ikinci kez üst düzey Lüks Otomobil ödüllerine ev sahipliği yapıyor.

BMW 5 Serisi, konforlu sürüş ve kalite, yenilikçi teknoloji, düşük emisyon ve fiyat sayesinde rakiplerini geride bıraktı.

2017’de piyasaya çıkan BMW 5 Serisi, BMW içerisindeki en son teknolojiye sahip ve daha önce hiç olmadığı kadar rafine edilmişti. Önemli ölçüde daha hafif, daha güvenli ve daha fazla yakıt verimliliğini artırmasıyla kendisinden söz ettirmeye devam ediyor.

Yeni nesil TwinPower Turbo motor ailesi etkileyici performans artışı sağlarken aynı zamanda yakıt tüketimini ve emisyonları azaltmada büyük ilerlemeler gösteriyor.

BMW 5 Serisi Touring modeli, Best Estate Car kategorisinde 25.000 pound’dan fazla bir fiyat puanı aldı.

5 Serisi Touring, en geniş araçlardan biri, geniş, konforlu ve sürüş için mükemmel bir seçim. Bu 520d, sınıfının ötesinde bir incelik sunuyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here