CAPITOL’DE DEĞİŞİM MODASI

0
4446

Bu Kış “Tesla Model X” Moda!

Dünyaca ünlü isimlerin tercih ettiği Tesla, yeni modeli “Model X” ile Capitol’de! Tarihin en hızlı SUV’u olan Tesla X, kartal kanatları ve ilk tam elektrikli olma özelliği ile ilk bakışta görenleri kendine hayran bırakıyor !

 

GELECEK… ŞİMDİ GERÇEK OLDU!

Otomobil Dünyasındaki Değişim: “Elektrik Akımı”

Bizim Capitol Çok Değişti,  Şimdi Sıra Sende! Değişime Tesla Model X sahibi olarak başla!

Önümüzdeki 2 yıl içerisinde elektrikli araba üretimi ve kullanımının çok daha genişleyeceği aşikâr. Çevre dostu, elektrikli araba akımının süper yıldızı Tesla, üstün performansı ve yüksek donanımlı fonksiyonları ile yeni bir vizyon sunuyor.

Capitol Alışveriş Merkezi, bu değişime ev sahipliği yaparak sizin de bir Tesla Model X’ e sahip olmanızı sağlıyor! Alışverişin ve eğlencenin buluşma yeri Capitol, bu kış Tesla kampanyası ile kazandırıyor. 1 Kasım 2017- 1 Şubat 2018  tarihleri aralığında, üç ay boyunca toplamda her 500 TL ve katları alışveriş yapan herkes, çekilişe katılma şansı yakalıyor. Şanslı bir kişi, Tesla sahibi oluyor!

OTOMOBİLİN YARINI

Tesla Model X’in Anahtarı Capitol’de!

Yolda geçirdiğiniz zamanı kendinize ayırdığınızı düşünün. Ve artık sürücülerin yolcu olduğunu…  Tesla Model X sizleri de kendisiyle birlikte geleceğe götürüyor. Rahatlayın! Çünkü özgürlük şimdi böyle bir şey.

Şehir yaşamında hayatı konfor ve keyifle buluşturan Tesla Model X  ile alışveriş rahatlığını yaşamak isteyenler Capitol’e geliyor. Kış aylarında ziyaretçiler keyifle alışveriş yaparken Tesla Model X Capitol’de yerini alıyor ve bir şanslı ziyaretçi çekilişi kazanıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here