Hayalden Gerçeğe : Hilal Atalay

0
12284

Küçük bir kız çocuğunun hayallerinden ortaya çıkan bir marka Hilal Atalay. Küçük yaşlardan itibaren incik boncukla uğraşıp ilerleyen yaşlarında farkındalıklar edinmiş ve eğitim hayatında Moda Tasarımı bölümünde devam ederek hayalleri ile bilimselliği harmanlamış Hilal Hanım.

Hilal Hanım markasının yaşını şu şekilde nitelendiriyor, marka ve kendisi aynı yaşta. Markası onun için iş olarak değil bir yaşam tarzı olarak hayatında. Bizler ortaya çıkardığı ürünlerini birer elbise olarak görsekte, Hilal hanım için her biri ayrı bir hikayesi olan karakterler. Çizerken tasarlarken her ayrıntıya bir anlam yüklüyor. Renk kombinleri , el işlemesi motiflerin aslında bir kurgusu var .

Her geçen gün üzerine koyarak ilerliyor, yenilikçi bir yapıya sahip Hilal Hanım. Gördüğümüz çalışmaları dışında arka planda yeni hayata geçecek projeleri olduğunu öğreniyoruz. Daha önce hiç denenmemiş projeler olduğunu söyleyip ser verip sır vermiyor bu konuda. Çok yakın zaman içinde farklı şeyleri ortaya çıkaracağını söylerken pozitif enerjisi, markasına ve projelerine olan inancıyla bizleri de heyecanlandırıyor. Bizlerde Hilal hanımın çalışmalarını merakla takip edeceğiz.

 

instagram/hilalatalay1

mouse ile üzerine gelince

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here