KEMERBURGAZ OKYANUS KOLEJİNDE ELEKTRİKLİ ARAÇLAR SEMİNERİ

0
2689

Elektrikli otomobillerin önemi ve tarihini bilmek, geçmişten günümüze neler değişti bunu öğrenmek ve insanların bu konu hakkında bilinçlenmesi çok önemli bir tecrübedir.

20.02.2019 Çarşamba günü Kemerburgaz Okyanus Koleji’nde Mühendislik Kulübü öğrencileri ile bir araya geldim. Mühendis aday adayları diyebileceğimiz gençler ile bir araya geldiğimiz seminerde, arkadaşlarımıza elektrikli otomobillerin tarihinden başlayıp bugüne kadar neler değiştiği ve elektrikli otomobillerin önemini anlattım.

Fashion4car Elektrikli Otomotiv Editörü Murat BELEN

Birbirinden hevesli ve bir o kadar da çalışkan gençler etkinlikte birçok yeni bilgiler öğrenmesinin yanı sıra seminer sırasında sorduğum bir soruya doğru cevap veren

Vadzim Drozd isimli genç arkadaşımız da güzel bir hediye kazanmıştır.

Hediyeyi Kazanan Vadzim DROZD Ve Murat BELEN

Bunun ile birlikte elektrikli otomobillerin otonom sürüşü ile ilgilide bilgi verdiğim gençlerden ilginç sorularda yöneltilmesi beni bir yandan çok şaşırtırken, geleceğe emin adımlarla ilerleyen birçok hevesli gençler olması da beni bir o kadar sevindirdi.

Otonom Sürüş Anlatımı

Bizlere bu fırsatı verip, gençler ile buluşturan Barış ABİ hocamıza ve Okyanus Koleji yönetimine teşekkürlerimi sunarım.

Murat BELEN(Fashion4car Elektrikli Otomotiv Editörü)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here