Klasik otomobiller Bodrum’ daydı!

0
3942
Hapimag Sea Garden_Bati Anadolu Rallisi
Hapimag Sea Garden_Bati Anadolu Rallisi
zzz

Klasik Otomobil Kulübü’ de bir ralli düzenledi. Bu yıl  22. kez düzenlediği Tarihi Batı Anadolu Rallisi’ne Bodrum ev sahipliği yaptı. Klasik otomobil sahipleri Türkiye’nin farklı şehirlerinden gelen 70 klasik otomobil Hapimag Sea Garden’dan start alarak Bodrum sokaklarında yarıştı. 

MESA 50.yıl Batı Anadolu RallisiKlasik otomobil tutkunlarını bir araya getirdi.

“ Bodrum’un Yalıçiftlik koyunda yer alan Hapimag Sea Garden Resort’dan başlayarak 300 kilometrelik bir parkurda gerçekleşti. Birbirinden özel 70 klasik otomobilin katıldığı keyifli yarış iki gün boyunca devam etti. Ralliye katılan otomobiller Bodrum’un eşsiz güzelliğinde çizilen rotada nostalji rüzgarları estirdi.

Klasik Otomobil Kulübü Başkanı Durgut Berberoğlu otomobillerin çok değerli olduğunun altını çizdi.  Berberoğlu; “Bu otomobiller değerli araçlar. Kış boyunca kapalı garajlarda bekliyor ve daha sonra ilk baharın gelmesiyle garajlardan çıkıyor” şeklinde konuştu.

Hapimag Sea Garden_Bati Anadolu Rallisi
Hapimag Sea Garden_Bati Anadolu Rallisi

“Toplumsal sorumluluk olarak görüyoruz”

Tarihi Batı Anadolu Ralli’sine de destek verdikleri için çok mutlu olduklarını dile getiren Hapimag Sea Garden Resort Bodrum Genel Müdürü Kerem Demirkol; “Kesinlikle çok keyif aldığımız bir yarıştı.Ege Bölgesi’nin en büyük kapasiteye sahip olan tesisimiz; her zaman spor, sanat ve kültür alanında etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Bunu bir toplumsal sorumluluk olarak görüyor ve çok önemsiyoruz. Şimdi önümüzde Uluslararası Aquamasters Yüzme Şampiyonası var. Heyecanla bekliyoruz” dedi.

Advertisement

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here