Koton Kids’in Eğlenceli Tasarımlarıyla Sıcacık Bir Kış Masalı

0
2706
zzz

Koton Kids koleksiyonundaki, 5 farklı temada hazırlanan tasarımlar, çocukların eğlenceli dünyasını yansıtan Disney ve Kostüm Koleksiyonlarıyla kış soğuklarına hareket ve çeşitlilik kazandırıyor.

 

Koton Kids 2017-2018 Sonbahar-Kış Koleksiyonu sezona 5 farklı tema ve özel koleksiyonlar ile sunuluyor. Eğlenceli ve renkli tasarımların hakimiyetinde oluşturulan koleksiyonda Disney karakterlerinden, çocukların hayal dünyasını yansıtan kahramanların kostümlerine kadar pek çok seçenek bulunuyor.

Ekose desenlerinin ve farklı jean modellerinin yer aldığı Rock ve Grunge temasıyla çocukların enerjisine uyum sağlayan tasarımlara hayat veren Koton Kids, ilhamını kış sezonun gözde sporu kayaktan alan rengarenk kazak ve sweatshirt tasarımlarıyla da sıcacık stillerin kapılarını aralıyor.

Büyüklerin modasından çocukların modasına geçen Military teması, sporcu çocukların ruhunu yansıtan, sweatshirt, eşofman tasarımlarının yer aldığı sporcu teması ve sevimli canavar yüzlerinin yer aldığı tasarımların oluşturduğu eğlenceli canavarlar teması çocuklara hareket özgürlüğü ve modada eğlence kavramlarını sunuyor.

Koton Kids çift taraflı yelek ve mont tasarımlarıyla da sezonun gözdesi oluyor. İki taraflı kullanımıyla tek tasarımla iki farklı mont ve yelek modelleri sağlayan tasarımlar yeşil, kırmızı, mavi ve sarı tonlarının yanı sıra asker ve kareli desenleriyle de dikkat çekiyor.

Çocukların sevdiği karakter ve kahramanları da koleksiyonlarıyla buluşturan Koton Kids, hem Disney karakterlerinin figürlerini tasarımlarına taşıyor hem de Kostüm Koleksiyonu ile çocukların kahramanlara dönüşmesini sağlıyor.

Koton Kids Koleksiyonu tüm eğlenceli temaları ve çocuklara özel konsept tasarımlarıyla seçili Koton mağazalarında ve online alışverişin adresi koton.com’da ulaşılabilir fiyatlarla satışa sunuluyor.

Advertisement

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here