Mercedes-Benz’den New York’ta 5 lansman birden!

0
6977
Mercedes-Benz ve Mercedes-AMG, 2019 New York Otomobil Fuarı’nda 3’ü SUV olmak üzere 5 yeni modelini dünyaya tanıttı.
Mercedes-Benz ve Mercedes-AMG, 2019 New York Otomobil Fuarı’nda 3’ü SUV olmak üzere 5 yeni modelini dünyaya tanıttı.

   Mercedes-Benz ve Mercedes-AMG, 2019 New York Otomobil Fuarı’nda 3’ü SUV olmak üzere 5 yeni modelini dünyaya tanıttı. GLS ve GLC Coupé dışında GLC SUV ve GLC Coupé’nin güncellenmiş performans versiyonlarını görücüye çıkaran Mercedes-Benz, CLA 35 4MATIC ve A 35 4MATIC Sedan modellerini de ilk defa New York Otomobil Fuarı’nda sergiliyor.

Mercedes-Benz ve Mercedes-AMG, 2019 New York Otomobil Fuarı’nda 3’ü SUV olmak üzere 5 yeni modelini dünyaya tanıttı.
Mercedes-Benz ve Mercedes-AMG, 2019 New York Otomobil Fuarı’nda 3’ü SUV olmak üzere 5 yeni modelini dünyaya tanıttı.

 

GLC Coupé: Büyüleyici tasarım yüksek zekâ ile buluşuyor

Yenilenen Mercedes-Benz GLC Coupé, bir diğer SUV dünya tanıtımı olarak dikkat çekiyor. Heyecan uyandıran tasarım, yenilikçi sürüş destek sistemleri, yeni motorlar ve kapsamlı kontrol çözümleriyle birlikte en güncel Mercedes-Benz Kullanıcı Deneyimi-MBUX ön plana çıkıyor. Diğer sistemlerden farklı olarak gelişmiş sürüş destek sistemleri; acil çıkış uyarı sistemi, acil durum koridoru fonksiyonu ve trafik sıkışıklığının sona ermesi fonksiyonu eklenerek genişletildi. Yenilenen Mercedes-Benz GLC Coupé’de heybetli ön görünüm, güçlü konturlar ve ön ile arka alt korumalar dışında bolca krom detay kullanılarak premium SUV havası tamamlanıyor.

Mercedes-Benz GLC Coupé (C253), AMG Line,

Mercedes-Benz GLC Coupé (C253), AMG Line,

GLC’nin Affalterbach’lı performans versiyonu

Yenilenen GLC’nin Affalterbach’lı performans versiyonunun dünya lansmanı da New York’ta yapıldı. Gelişmiş sürüş dinamikleri ve yenilikçi sürüş destek sistemlerinin yanı sıra SUV ve Coupé versiyonlarda, AMG’ye özel fonksiyonlar ve ekranlarda MBUX bilgi ve eğlence sistemi dikkat çekiyor. Dış tasarımda aşağıya doğru genişleyen ve dikey siyah çıtalarıyla AMG’ye özgü radyatör ızgarası hemen göze çarpıyor.

Mercedes-Benz GLC Coupé (C253), AMG Line,
Mercedes-Benz GLC Coupé (C253), AMG Line,

Daha ince tasarımlı yüksek performanslı LED farlar ve gündüz farlarıyla benzersiz bir görünüm sergileniyor. İç mekân tasarımı da benzer bir biçimde, yeni orta boy performans SUV dünyasının sürüş dinamiklerine uygun bir şekilde güncellendi.

 

 

Mercedes-Benz GLS, 2019, AMG Line,
Mercedes-Benz GLS, 2019, AMG Line,

Yeni GLS: Daha geniş, daha konforlu, daha lüks

Mercedes-AMG GLC 63 S 4MATIC+ Coupé
Mercedes-AMG GLC 63 S 4MATIC+ Coupé

Mercedes-Benz, ürün gamındaki en büyük ve en lüks SUV modelinin yenilenen versiyonunu ilk kez New York’ta sergiliyor. Mercedes-Benz GLS, SUV dünyasının S-Serisi olarak öne çıkıyor ve premium SUV segmentinde çıtayı tamamen yeni bir boyuta taşıyor. 60 mm artan dingil mesafesi iki sıra arka koltuk düzeniyle birlikte geniş bir iç mekânı beraberinde getiriyor. Her üç sıradaki elektrikli ayarlanabilir koltuklar, yolcuların her birine geniş bir yaşam alanı ve üst düzey bir konfor sunuyor. Yeni GLE’de kullanılan 48 volt beslemeye dayanan E-ACTIVE BODY CONTROL süspansiyon sistemi, üstün süspansiyon konforu, çevik sürüş özellikleri ve gelişmiş arazi yetenekleri sağlıyor. Yeni GLS aynı zamanda sürücüyü desteklemek üzere en güncel Mercedes-Benz sürüş destek sistemleriyle donatılıyor.

Mercedes-Benz CLA 35 4MATIC, die jüngste und stärker lifestyle-orientierte Einstiegsmöglichkeit in die Welt von Mercedes-AMG (Kraftstoffverbrauch kombiniert: 7,3-7,2 l/100 km; CO2-Emissionen kombiniert: 167-164 g/km)ii. Also available for viewing was the new CLA 35 4MATIC, the youngest and more lifestyle-oriented way of entering the world of Mercedes-AMG (Fuel consumption combined: 7.3-7.2 l/100 km; Combined CO2 emissions: 167-164 g/km)ii.
Mercedes-Benz CLA 35 4MATIC,  7,3-7,2 l/100 km; Yeni CLA 35 4MATIC,  7.3-7.2 l/100 km; 

Yeni Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC: Benzersiz bir tasarım ve üstün sürüş dinamikleri

Mercedes-AMG dünyasına giriş seviyesinin en güncel versiyonu da ilk kez fuarda sergilendi. Yeni CLA 35 4MATIC, turbo beslemeli, 2,0 litre hacimli 4 silindirli motoru, 7 kademeli çift kavramalı otomatik şanzımanı ve heyecan uyandıran tasarımıyla dikkat çekiyor. Zarif ve sportif omuz çizgisi, genişletilmiş çamurluk kemerleri ve motor kaputundaki iki adet “güç kubbesi”  ile son derece dinamik bir tasarım ortaya koyan CLA’nın iç mekânı tamamen dijital ekranlar ve yüksek kalite seviyesiyle dikkat çekiyor.

 

Mit der Mercedes-AMG A 35 Limousine feierte ein weiterer Kompakter aus Affalterbach Weltpremiere (Kraftstoffverbrauch kombiniert: 7,3-7,2 l/100 km; CO2-Emissionen kombiniert: 167-164 g/km)ii. A further compact model from Affalterbach celebrated its world premiere in the guise of the Mercedes-AMG A 35 Saloon (Fuel consumption combined: 7.3-7.2 l/100 km; Combined CO2 emissions: 167-164 g/km)ii.
Mercedes-AMG A 35  7,3-7,2 l/100 km

Mercedes-AMG A 35 4MATIC Sedan: Dört kapılı sportif sedan

Mercedes-AMG A 35 4MATIC Sedan ilk gösterimi yapılan bir diğer otomobil. Turbo beslemeli, 2,0 litre hacimli 4 silindirli motor, AMG SPEEDSHIFT DCT 7G çift kavramalı otomatik şanzıman, AMG süspansiyon ve değişken AMG Performance 4MATIC dört tekerlekten çekiş sisteminden oluşan kombinasyon üstün sürüş dinamiklerini beraberinde getiriyor. Güncel AMG ürün gamının sedan karoserdeki yeni giriş seviyesini oluşturan model, yüksek performans ile yolcular ve bagajlar için geniş bir alan arayan genç hedef kitleye hitap ediyor.

Otomobilin de ötesine geçen modern mobilite EQC Edition 1886

Özel anlar için özel bir otomobil: Mercedes-Benz, sınırlı özel üretim EQC Edition 1886 ile yeni elektrikli mobilite çağına kararlı başlangıcını gözler önüne seriyor. Marka, EQC Edition 1886 ile geleceğin mobilite anlayışının otomobilin önüne geçeceğine işaret ediyor. EQC Edition 1886, elektrikli mobiliteye yönelik kullanıcı dostu birçok özelliği bir arada sunuyor. Edition versiyonunun da dünya tanıtımı New York Uluslararası Otomobil Fuarı’nda gerçekleştiriliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here