MotoGPTM motorları TISSOT’nun koleksiyonu ile ateşleniyor…

0
3437

 

Hızlı ve nefes kesici performanslara sahne olan bir sezon daha sona erdi ve TISSOT’nun yeni MotoGP saatlerine ilham verdi. Bu yıla damgasını vuran MotoGP Resmi Zaman Tutucusu TISSOT, önümüzdeki sezon için MotoGP 2018 Saat Koleksiyonu’nun tanıtımını yaptı .

Üç özel tasarımdan oluşan 2018 Resmi Tissot MotoGPTM Koleksiyonu, motosiklet tutkunlarının beğenisine sunuluyor. Tasarımlardan ilki 2018’e sınırlı sayıda üretilen mekanik model, ikincisi, yine 2018 adetle sınırlı üretilen ve kuvarts hareketiyle desteklenen model ve üçüncüsü ise Limitli Seri kuvarts saat…

Bu koleksiyon hem motorların hem de sürücülerinin özelliklerini gösteriyor. Hız göstergesi ve kadranından ayaklığa kadar motorların dinamik ve sağlam formunu yansıtan detaylar göze çarpıyor. Tasarımdaki kesinlik ve tutku sporcuların özellikleriyle bütünleşiyor.

Koleksiyonun ilhamı, TISSOT ile MotoGP arasındaki yıllar süren işbirliğine dayanıyor. Güçlü ve hassas yapılarının yanı sıra şık bir görünüme sahip olan TISSOT MotoGPTM Koleksiyonu’nun en önemli detayı ise kask şeklinde özel bir kutu sunulması…

Tissot Başkanı François Thiébaud, yeni koleksiyon ile ilgili olarak şunları söyledi: “TISSOT olarak MotoGP ile uzun zamandır devam eden işbirliğimizden gurur duyuyoruz. Motor sporlarının dinamik ve hızlı doğasıTISSOT’nun ruhuyla mükemmel bir şekilde eşleşiyor. Bu sporun gelişmesi ve zaman tutmanın zorlaşması nedeniyle, saatlerimiz ve işleyişimiz ile en üst düzeyde olmak için tüm yeni teknolojileri takip ediyoruz.”

Dorna Sports CEO’su Carmelo Ezpeleta, “TISSOT ile ortaklığımıza devam etmenin ve 2018 MotoGP Koleksiyonu’nu gururla karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz. MotoGP motorunun şıklığını, gücünü ve görkemini gerçekten temsil eden bu yeni koleksiyonun beğenilmesini diliyoruz. TISSOT‘ya ürettiği her saatte sağladığı ayrıntılara inanılmaz özen gösterdiği için teşekkür ederiz. Dorna ve MotoGP olarak, fanlarımızı tek bir saat ve yarışta bir araya getirerek, TISSOT ile işbirliğimizin uzun yıllar sürmesini umuyoruz ” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here