Peugeot Summer Drive : Bu Yaz yola bir Peugeot ile Çık

0
3661

Peugeot Türkiye; gelişmiş teknolojileri, yakıt cimrisi performanslı motorları ve i-Cockpit ile sıra dışı sürüş keyfi sunan modellerine Temmuz ayına özel çok cazip avantajlar sunuyor. Peugeot modellerinde 925 TL’den başlayan taksitle cazip kredi seçeneklerinin yanı sıra 11 bin TL’ye varan takas indirim fırsatları sunuluyor. Bu fırsatları kaçırmamak için tüketicileri en yakın Peugeot Yetkili Satıcısı’sına davet ediyoruz.

 

  • Aktif Şehiriçi Güvenlik Sistemi, Otomatik Park Sistemi, 3D Led farlar gibi birçok teknolojik donanımı sunan ve Peugeot i-Cockpit ile sürüş keyfini standartların üzerine taşıyanPeugeot 208 modellerinde seçili versiyonlarında6 bin TL’ye varan takas indirimi ve Cam tavan hediye fırsatının yanı sıra36bin TL için ayda 990 TLtaksitli kredi kampanyası  sunuluyor.
  • Sınıfının en düşük yakıt tüketimini, en iyi performansını ve gelişmiş teknolojileri ile sıra dışı sürüş keyfini sunan Peugeot 308’intüm  versiyonlarında 11.000 TL’ye varan takas indirimi ve Cam tavan hediye fırsatının yanı sıra  36.000 TL için ayda 963 TL taksitli kredi kampanyasısunuluyor.
  • Yüksek donanımı, gelişmiş teknolojisi, ödüllü PureTech Turbo motoru ve tam otomatik EAT6 şanzıman ile Yenilenen SUV Peugeot 2008’in dizel versiyonlarında3.000 TL’ye varan takas indirimi ve Cam tavan hediye fırsatının yanı sıratüm versiyonlarında 36.000 TL için ayda 925 TL taksitli kredi kampanyası  sunuluyor.
  • Sınıfının öncüsü ve hafif ticari ürün gamının başarılı modeli Partner Tepee’nin tüm versiyonlarında geçerli 36.000 TL için ayda 932 TLtaksitli kredi kampanyası sunuluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here