Radisson Blu, en güzel “Düğün Hikayesi”ne sahip çifti Dubai’de ağırlıyor

0
3782

Radisson Blu, «Bir Düğün Hikayesi» kampanyasına katılmak isteyen çiftleri, birlikte çektirdikleri fotoğraf ve videoları 1 Aralık tarihine kadar Facebook ve Instagram hesaplarından #coupleblu ve #radissonblu hashtagleriyle paylaşmaya davet ediyor. İlk üçe giren çiftlerin hazırlayacakları “Düğün Hikayesi” videoları jüri tarafından değerlendirilecek ve kazanan çift Dubai’deki Radisson Blu Waterfront’ta 5 gün süreyle konaklama hakkı kazanacak.

Evlenecek çiftlerin tam istedikleri gibi bir düğün planlamasına olanak sağlayan, Something Blu konseptiyle düğün mekânı olarak öne çıkan Radisson Blu Otelleri, yeni evlenen çiftlere yönelik olarak «Bir Düğün Hikayesi» kampanyası başlattı. Üç aşamada sonuçlanacak yarışmada kazanan çift, Dubai Radisson Blu Waterfront otelinde 5 gün tatil yapma hakkı kazanacak.

Kampanyaya katılmak isteyen çiftler, ilk aşamada birlikte çektirdikleri fotoğraf ve videoları facebook ve instagram hesaplarından 15 Kasım – 1 Aralık tarihleri arasında #coupleblu ve #radissonblu hashtagleriyle paylaşacaklar. Radisson Blu tarafından yapılacak değerlendirmenin ardından seçilecek üç çift ise 1 – 7 Aralık tarihleri arasında kendi hikayelerini anlatan bir video hazırlayacaklar. Tanışmalarından düğünlerine kadar olan birliktelikleri ile ilgili tüm süreci, adetler çerçevesinde gerçekleştirilen kına gecesi veya çeyiz serme gibi ritülleri de fotoğraf ve videolarla anlatacakları “Bir Düğün Hikayesi” videoları, 10 Aralık’tan itibaren sosyal medya üzerinden oylamaya sunulacak. Jüri tarafından seçilecek en güzel “Düğün Hikayesi”ne sahip çift, Dubai’deki Radisson Blu Waterfront otelde ikinci bir balayı yapma şansı yakalayacak.

Radisson Blu Otelleri’nin düğün mekânı olarak tercih edilmesinde önemli rol oynayan Something Blu düğün konsepti, ilham veren yaklaşımlarıyla çiftlerin düğünleri için hayal ettikleri her şeyi gerçeğe dönüştürüyor.

Profesyonel düğün uzmanları, dünyanın en özel mekanlarında yer alan Radisson Blu Türkiye otellerinde her aşamada ve her detayda çiftlerin istedikleri düğünü düzenlemek için özenle oluşturulan menülerden, farklı düğün konseptlerine uzanan bir yelpazede uzmanlıklarını sunuyor. Romantik, sofistike ya da farklı her tarzda düğün için mükemmel planlamayla en ince detaylarda titiz uygulamalar sunan uzman ekiplere emanet edilen organizasyonda, düğün sahipleri hiçbir şeyle ilgilenmeye gerek duymadan davetlilerle birlikte yaşamlarının bu en özel gününün keyfini çıkarıyor. Kişiye özel paketler sunan Radisson Blu’nun Something Blu konseptinde düğün yemeği menüleri Radisson Blu’nun şefleriyle birlikte her bir detay dikkate alınarak hazırlanıyor. En kaliteli, mevsiminde taze ürünlerle ve dengeli bir şekilde oluşturulan menüler sade ama sofistike bir lezzet sunuyor. Radisson Blu’nun Something Blu düğün konseptiyle düğününü düzenlemek isteyenler, Radisson Blu otellerinden birini tercih edebilirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here