Şef Emre İnanır’ın İmzası Ödülleri Topladı!

0
1380
Şef Emre İnanır

Şef Emre İnanır fark yaratmaya devam ediyor! Dünyanın en prestijli lüks restoran ödüllerinden World Luxury Restaurant Awards, Türkiyede. Şefliğini Emre İnanır’ ın yaptığı yenilikçi Türk Mutfağının öncüsü Aila’yı 3 farklı kategoride ödül aldı. Uluslararası yarışmada ödül alan tek Türk restoranı olan Aila, Türk mutfağı kategorisinde  “Altın Madalya”, yemek sunumu kategorisinde “Doğu Avrupa Bölgesi Birincisi” ve özgün lüks deneyimler kategorisinde “Ülke Birincisi” oldu.

Aila World Luxury Restaurant Awards
Aila World Luxury Restaurant Awards

Şef Emre İnanır’ın imzasıyla geleneksel Türk mutfağına yeni bir soluk kazandıran Aila, lezzetleri ile olduğu kadar, çağdaş rafine tasarımları, el yapımı menüleri ve sanat eserini andıran tamamlayıcı unsurlarıyla da, konuklarının vazgeçilmez mekânı olarak hizmet veriyor. Aila, açıldığı ilk günden bu yana, yaratıcı mezeleri, özgün içki menüleri ve “Baharat Kütüphanesi” ile şehrin lezzet haritasında iddialı bir yere sahip. Aila, yaz aylarında misafirlerini bahçesinde ağırlayarak Türkçe pop müzik eşliğinde İstanbul gecelerini müzik dolu bir keyif yolculuğuna dönüştürüyor.

Aila Restoran
Aila Restoran

Fairmont Quasar Istanbul’un bahçe katında yer alan Aila, ”World Luxury Restaurant Awards” ödülleri ile lezzet kalitesini ve sofistike sunumunu dünya çapında tescilledi.  Aila, bölge çapında en iyi sunum, dünya çapında en iyi Türk mutfağı ve ülke çapında özgün lüks deneyimler kategorilerinde birincilik ile ödüllendirildi. Rusya’da gerçekleşen ödül törenine 90 ülkeden 270 restoran katıldı.

Şef Emre İnanır

Aila görsel kimliğiyle, açılışının birinci yıl dönümünde dünya çapında en fazla takdir gören tasarım yarışmalarından A’Design Award tarafından da “Grafik ve Görsel İletişim Tasarımı” kategorisinde ödül aldı. Uluslararası platformda tescillenen özgün tasarım ve lezzetlerini farklı bir eğlence konseptiyle birleştiren Aila, iyi yemek ve iyi müzik anlayışıyla İstanbul’un coşkusunu yansıtmaya devam ediyor.

mouse ile üzerine gelince

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here