Tiyatro’da İlgi Patlaması: SUİT’ e Yoğun İlgi

0
6064
mouse ile üzerine gelince

Sezonun en iddialı oyunları arasında yerini alan Suit’in, Mecidiyeköy Profilo AVM’de gerçekleşen prömiyerine yoğun ilgi gösterildi. Sanat hayatından bir çok ünlü ismin katıldığı oyun, seyirciler tarafından büyük beğeni kazandı.

 

Profilo Avm tiyatro salonunda ilk kez bu kadar çok bilet satıldığını söyleyen Ceyhun Fersoy, “Tiyatro salonunun 400 kişilik olmasına rağmen 470 kişi bizi izlemeye geldi. Bizi yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza ve seyircilerimize teşekkür ederiz” dedi.

Uzun süredir ilk defa karşılaşılan bir durum oldu. Oyunu izlemeye gelen Keremcem ve eşi, İlay Erkök, Çiğdem Batur, Ogün Şanlısoy, Sertan Erkaçan, İbrahim Kenderici, Su Kutlu, Ayşe Tolga ve Kültür Sanat editörümüz Sinan Soydan gibi ünlü isimler oyuncuları alkışlarıyla yalnız bırakmadılar.

Konu:

Bir otelin süit odası, yeni bir hayata adım atmak üzere evlilik törenine hazırlanan genç bir çift, hazırlıkları takip eden yakın dostları, ve hayatlarına bir anda giren beklenmedik misafirler ile olaylar…

Peki ya “doğru insan” tam düğünden önce karşınıza çıkarsa? İşte bu soru kahramanlarımızı içinden çıkılmaz gibi görünen sorunların, eğlenceli bir dolantının ortasına sürüklüyor, kahkahalarımızı tutamayacağımız bir dizi komik olay ustaca bir kurguyla sahneye taşınıyor…

Yazar: ROBİN HAWDON

Yöneten: EYÜP EMRE UÇARAY

Oyuncular: BEGÜM ÖNER , CEYHUN FERSOY, EBRU ŞAHİN , MELİS KAYGILAROĞLU, ÜMİT KANTARCILAR

mouse ile üzerine gelince

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here