UEFA ŞAMPİYONLAR LİGİ HEYECANI NISSAN’DA

0
2944

UEFA Şampiyonlar Ligi resmi sponsoru Nissan, futbol heyecanını test sürüş günlerine taşıyor.

 

UEFA Şampiyonlar Ligi resmi sponsoru NISSAN, test sürüş günlerine katılan 5 kişiye, Beşiktaş JK-FC Bayern München maçı için çift kişilik sponsora özel bilet hediye ediyor.

 

23-24 Aralık tarihlerinde Nissan Yetkili Satıcıları’nı ziyaret edip test sürüş günlerine katılarak; X-Trail, Qashqai, Juke, Pulsar, Micra veya Navara modellerinden birini test edenler arasında yapılacak çekilişle 5 kişi, 14 Mart 2018 tarihinde Beşiktaş JK’nın ev sahipliğinde Vodafone Park’ta oynanacak Bayern München maçına çift kişilik bilet kazanacak.

 

23 Aralık Cumartesi 09:00 ile 24 Aralık Pazar 19:00 saatleri arasında, Türkiye genelinde tüm NISSAN Yetkili Satıcıları’nda düzenlenecek test sürüş günlerine katılanlar arasından kazanan 5 kişi, 28 Aralık’ta noter huzurunda yapılacak çekilişle belirlenecek.

 

Çekilişe katılma hakkı elde edebilmek için test sürüşü gerçekleştiren müşterilerin yetkili satış danışmanları aracılığıyla elektronik ortamda sistem kayıtlarının gerçekleştirilmesi yeterli olacak. Kazananlar 3 Ocak 2018 tarihinde ilan edilecek. Kampanya detayları için ayrıntılı bilgiye www.nissan.com.tr’de yer verilecek.

 

 

NISSAN Motor Company Hakkında

NISSAN, Infiniti ve Datsun markaları altında altmıştan fazla modelden oluşan zengin bir ürün yelpazesine sahip global bir otomobil üreticisidir. 2016 mali yılı içerisinde global çapta 5,63 milyon araç satışı gerçekleştirip, 11,72 trilyon Japon Yeni gelir elde etti. NISSAN dünyanın en çok satan elektrikli aracı NISSAN LEAF’i geliştirdi, üretti ve pazarlamasını yapıyor. Japonya’nın Yokohama kentinde bulunan NISSAN merkez ofisi; Asya & Okyanusya, Afrika, Orta Doğu & Hindistan, Çin, Avrupa, Latin Amerika ve Kuzey Amerika olmak üzere global çapta altı farklı bölgenin operasyonlarını yürütüyor. Küresel çapta 247 bin 500 çalışana sahip olan Nissan’ın 1999 yılından bu yana Fransız üretici Renault ile ortaklığı bulunuyor. NISSAN 2016 yılında yüzde 34 hissesini alarak Mitsubishi Motors’a ortak oldu. Renault-Nissan-Mitsubishi yıllık toplam 10 milyon adet otomobil satışı ile dünyanın en büyük otomotiv iştirakini oluşturuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here