VICTORIA’S SECRET Melekleri Sexy İllusions Koleksiyonunu Miami’de Kutladı

0
3598
MIAMI, FL - FEBRUARY 21: VS Angels Lais Ribiero, Jasmine Tookes, and Romee Strijd Keep Up The Sexy in Miami on February 21, 2018 in Miami, Florida. (Photo by John Parra/Getty Images for Victoria's Secret)

Victoria’s Secret meleklerinden Jasmine Tookes ve Lais Ribeiro Miami’de yepyeni koleksiyon Sexy Illusions’u kutladı. Victoria’s Secret melekleri Sexy İllusions koleksiyonu ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

LAIS RIBEIRO

Soru: Yeni Sexy Illusions koleksiyonda neleri sevdin?

Lais: Bu koleksiyonda 6 farklı naturel renk tonunun olmasını çok sevdim. Herkes için bir ton var. Strapless modeli kaymayan teknolojisiyle asla düşmüyor ve hareket etmiyor. Aynı zamanda hiç gözükmüyor, bu yüzden istediğiniz her şeyin altına giyebilirsiniz.

S: Straplez bir sütyen bulmak her zaman çok zordur. Sen Sexy Illusions Strapless ile ilgili neleri sevdin?

Lais: Gerçekten asla hareket etmiyor ve düşmüyor! Tüm gün saatlerdir üstümdeydi ama hiç rahatsızlık hissetmedim ve çekme ihtiyacı duymadım.

S: Sexy Illusions Strapless Bra ile kombinlediğin giy çık kıyafetin nedir?

Lais: Şu an, Vctoria’s Secret bodysuit giyiyorum, içinde de sütyenimi görebilirsiniz. Görünür şekilde kombinlemek çok eğlenceli, her koleksiyon bu şekilde tasarlanıyor ve bence saklamak için hiçbir sebep yok!

S: Sexy Illusions koleksiyonu giydiğinde nasıl hissettiriyor?

Lais: Bu koleksiyonu giydiğimde çok seksi hissediyorum. O kadar hafif ki sanki hiçbir şey giymemişim gibi.

S: Strapless modeli tüm gün ve gece kaymadan durabiliyor. Peki senin bir günün nasıl geçiyor?

The Strapless stays up all day…and all night. Tell me what a typical day look like for you?

Lais: Gün içinde, eğer çalışmıyorsam, spor yapıyorum ya arkadaşlarımla vakit geçiriyorum. Yarın boş günüm ve sahil kenarında dinlenmeyi iple çekiyorum.

S: En sevdiğin gece aktivitesi nedir?

Lais: Arkadaşlarımla güzel bir yemek yiyip sonrasında da dans etmeye ve geceye devam etmeye bayılıyorum. Uzun uzun yenen yemekleri çok seviyorum. Bowling oynamaya gitmeyi ya da havuz başında olmayı da seviyorum.

S: Sexy Illusions koleksiyonu ile nasıl bir saç ve makyaj kullanmayı tercih edersin?

Lais: Gündüz için büyük ihtimalle hafif ve buğulu bir makyaj tercih ederim, bu naturel tonlardaki sütyenimle de uyum sağlayacaktır. Akşam için ise dumanlı bir göz makyajı tercih ederim.

S: Mükemmel sütyenin yanı sıra, dolabında olmazsa olmazlar nelerdir?

Lais: Bikini, bodysuit ve rahat bir spor ayakkabı.

JASMINE TOOKES

S: Yeni Sexy Illusions koleksiyonda neleri sevdin?

Jasmine: En çok sevdiğim şey naturel 6 farklı tonu olması, çünkü genellikle farklı aydınlık renkler giyiyorum. Yaz dolabı içi de kombinlenebilecek pek çok seçenek var bu sayede.

S: Straplez bir sütyen bulmak her zaman çok zordur. Sen Sexy Illusions Strapless ile ilgili neleri sevdin?

Jasmine: Yeni özel Victoria’s Secret teknolojisiyle hiç kaymamasını çok sevdim. Kalıbında vey an bölümlerinde özel bir kaymaz bandı var bu sayede hiç düşmüyor. Bu çok güzel çünkü bu sayede sürekli yukarı çekme ihtiyacı duymuyorsunuz.

S: Sexy Illusions Strapless Bra ile kombinlediğin giy çık kıyafetin nedir?

Jasmine: Eğlenceli bir görünüm için leopar deseni gibi kumaşlarla kombinleyebilirsiniz. Sütyeni göstermek için sırtı açık bir elbise ya da gömlek de tercih edebilirsiniz.

S: Sexy Illusions koleksiyonu giydiğinde nasıl hissettiriyor?

Jasmine: Bu koleksiyonu giydiğimde hafif, seksi ve rahat hissediyorum.

S: Normalde bir günün nasıl geçiyor?

Jasmine: Günlerimin programı çalışıp çalışmadığıma göre değişiyor. Eğer çalışmıyorsam, uyanıp köpeğimle oynuyorum, telefonuma bakıyorum. İyi hissediyorsam spora gidiyorum ve biraz çamaşır yıkıyorum. Çok seyahat ediyorum o yüzden kızlarla öğlen yemeğinde buluşmadan önce sürekli bavulumu boşaltıp evimi toparlıyorum. Eğer çalışıyorsam, sabah kalkıp spora gidiyorum. Sonrasında çekime gidiyorum, işimi bitirip eve geliyorum ve uyuyorum.

S: En sevdiğin gece aktivitesi nedir?

Jasmine: Ben gerçekten bir reality şov hayranıyım. Birkaç bölüm Housewife ya da komik herhangi bir filmi izlemeye bayılıyorum.

S: Sexy Illusions koleksiyonu ile nasıl bir saç ve makyaj kullanmayı tercih edersin?

Jasmine: Çok naturel tonlarda bir koleksiyon olduğu için doğal tonlarda bir makyaj tercih ediyorum. Kahverengi gibi ten rengi tonları buğulu bir makyaj kullanırım. Saç için çok fazla ürün kullanmayı tercih etmiyorum, tepeden dağınık bir topuz yapabilirim.

S: Sey Illusions kampanyasının çekimlerinden biraz bahseder misin? En çok neyden keyif aldın, güzel anlar yaşadın mı?

Jasmine: Sexy Illusions çekimi çok eğlenceliydi. Taylor, Romee, Lais, Elsa ve Josephine ile birlikteydik. Hepimiz iyi arkadaşız ve sette bir arada olmak çok keyifli oluyor, normalde bir araya gelme fırsatı çok bulamıyoruz. Çok havalı bir çekimdi. Russell James genellikle fotoğrafları çekiyor, çok eğlenceli biri ve setin modunu kesinlikle yükseltiyor. Kesinlikle favori çekimlerimden biriydi.

S: Mükemmel sütyenin yanı sıra, dolabında olmazsa olmazlar nelerdir?

Jasmine: Güzel bir çanta, ama çantanın içinde de iyi şeyler olmalı tabii. Bombshell Seduction rollerımı her zaman çantamda taşıyorum. Çok temiz ve taze kokuyor içinde yasemin var, ki ben buna bayılıyorum. Aynı zamanda zengin misk ve odunsu notalar da var bu yüzden çok beğeniyorum.

VICTORIA’S SECRET’TAN İLLÜZYON ETKİSİ: SEXY ILLUSIONS KOLEKSİYONU

İç çamaşırı, spor ve ev giyiminde modaya yön veren Victoria’s Secret; ileri teknoloji ile üretilen Sexy Illusions Koleksiyonunda kıyafetlerinizin altında iz yapmayan ve destek veren stiller ile mükemmel bir görünüme ulaşmanızı sağlıyor. Pürüzsüz yan bantları sayesinde rahatlığı ön plana çıkarırken, şıklığınızdan taviz vermemenize yardımcı oluyor.

Yokmuş hissi yaratan Sexy Illusions Koleksiyonu, şimdi straplez modeli ile maksimum destek ve uyum sağlıyor. Kaymayı önleyen eşsiz teknolojisi sayesinde straplez modelin kullanımı kolaylaşıyor. Askısız ve omuzu açık modellerin trendi Sexy Illusions Strapless ile gündüz ve gece stiline şıklık katıyor.

Kıyafetlerin altında belli olmadan muhteşem desteği sağlayarak illüzyon yaratan Sexy Illusions Koleksiyonu, uyumlu külot modelleri ile birlikte 6 Mart’ta Victoria’s Secret mağazalarında!

 

Victoria’s Secret Hakkında:

Victoria’s Secret, iç çamaşırı ve güzellik ürünleri konusunda lider bir marka olarak modadan ilham alan modern koleksiyonları, prestijli parfüm ve kozmetikleri, tanınmış süper modelleri ve dünyaca ünlü defileleri ile alanındaki öncülüğünü sürdürüyor. Lbrands grubuna dahil olan Victoria’s Secret markasının dünyada 1500’den fazla iç çamaşırı ve güzellik mağazası olup hızla büyümeye devam etmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here