Yeni NISSAN JUKE! Hazır mısınız?

4
2467
Nissan JUKE, 19 inç alaşım jantlar ve coupé tarzı 'yüzer tavan' tasarımına dikkat çekiyor
Nissan JUKE, 19 inç alaşım jantlar ve coupé tarzı 'yüzer tavan' tasarımına dikkat çekiyor

Nissan JUKE yenilenen yüzüyle segmenti bir kez daha yeniden keşfetmeye geldi. Her zamanki gibi sürüşü eğlenceli, tamamen yeni olan JUKE, çarpıcı ve daha da ferah bir dinamik çaprazlama gövdesinde yeni performans ve teknoloji seviyeleri sunuyor.

Avrupa’da neredeyse bir milyonu aşkın olan Nissan JUKE, öne çıkan tasarımı sayesinde Avrupalı ​​müşterileri ile buluşturdu. Bugün Londra, Paris, Milano, Barselona ve Köln’de tanıtılan yeni nesil JUKE, pratiklik yanında tasarım, teknoloji ve performansa önem veren Avrupalı ​​sürücülere geçit segmentinde hitap etmek için yaratıldı.

Nissan Avrupa başkan yardımcısı Ponz Pandikuthira, “Nissan JUKE benzersiz kimliği, daha fazla karakter, heyecan verici performans ve sürücü ihtiyaçlarına cevap veren ileri teknoloji ile geri döndü” dedi. “Yeni tasarım ve heyecan verici sürüş deneyimi, kompakt geçitler için artan sayıda müşteriye hitap edecek. JUKE büyüdü, her zaman göze çarpan eğlenceli sürüş niteliklerini koruyor. ”

 

“Nissan JUKE benzersiz kimliği, daha fazla karakter, heyecan verici performans ve sürücü ihtiyaçlarına cevap veren ileri teknoloji ile geri döndü”
“Nissan JUKE benzersiz kimliği, daha fazla karakter, heyecan verici performans ve sürücü ihtiyaçlarına cevap veren ileri teknoloji ile geri döndü”
  • Tamamen yenilenen Nissan JUKE, dünya çapında ilk beş kentte, dokuz yıl önce kompakt geçit segmentini tanımladığından bu yana neredeyse bir milyon Juk’un satıldığı bir pazar haline getirdi.
  • Şık çizgiler ve yeni bir tasarım standardı belirleyen modern bir iç mekana sahip olan yüksek odalılık ve atletik duruşu ile fark yarattı.
  • Nissan ProPILOT ve yerleşik WiFi özellikli NissanConnect bilgi-eğlence sistemi, akıllı telefon entegrasyonu ve kablosuz güncellemeleri içeren yeni teknoloji, sürücülerin hayatını daha kolay ve güvenli hale getirdi.
  • 6 vitesli manuel veya 7 vitesli çift kavramalı şanzımanla birleştirilmiş 1.0 litrelik 3 silindirli 117PS turbo motor, iyileştirilmiş performans, yakıt ekonomisi ve arıtma sağladı.

ATLETİK TASARIM
Nissan JUKE, 19 inç alaşım jantlar ve coupé tarzı ‘yüzer tavan’ tasarımına dikkat çeken B-geçit segmentinde daha büyük boyutlara ve atletik bir duruşa yeni bir standart getirmeye döndü. Standart olarak tam LED teknolojisiyle donatılmış en son JUKE, ikonik dairesel farlarını korur ancak Nissan’ın V-Motion ızgarasını tamamlayan yeni Y-biçimli bir imzayla korunur. Özel kırmızı gövde rengi Fuji Sunset, şimdi 11 rengin sıralamasını tamamlıyor.

İçeride de dönüştürülen yeni JUKE, hem yolculara hem de eşyalarına daha geniştir, arka koltuk diz odasının 5.8 cm artması, arka baş odasının 1.1 cm artması ve 422 litre bagaj kapasitesi -% 20 daha fazla depolama alanı sağlamaktadır. Yeniden düzenlenmiş bir iç tasarım, gelişmiş sürücü pozisyonları, daha fazla arka odalık ve daha kullanıcı dostu kontroller ve depolama ile güçlendirilmiş stil ve konfor sunar. Gösterge panelindeki yeni yumuşak dokunuşlu malzemeler, kapı kaplaması ve ayak bölmeleri, standart monoform sportif koltuklar ve isteğe bağlı Alcantara  veya deri döşemeyle tamamlanan birinci sınıf bir his sunuyor .

Yeni bir kişiselleştirme seviyesi sunan tamamen yeni Tekna + kalite paketi, müşterilerin JUKE’yi gerçekten kendileri yapmasını sağlar. JUKE’nin kentsel, premium ve sportif karakterini ortaya çıkaran gövde, çatı ve iç döşeme için çok sayıda renk kombinasyonu mevcuttur. Dış kişiselleştirme, kişiselleştirilebilir tamponlar, yan eşikler ve 19 inç alaşım jantlarla Tekna + ‘da standart olarak sunulmaktadır.

Çevik Performans
Sportif JUKE çeviklik için tasarlanmıştır, ancak tamamen yeni geçitler de büyümüştür. Boyutlar şimdi 4,210 mm uzunluğundadır; 1,595 mm yükseklik; 23 kg daha hafif ve hafif kalırken daha iyi yer açmak için 1.800 mm genişlik. Yüksek mukavemetli çelik sayesinde, yeni model daha iyi stabilite, performans ve viraj alma yetenekleri ve yeni güven ve kontrol seviyeleri sunan daha sağlam bir platforma sahip.

Nissan JUKE, 19 inç alaşım jantlar ve coupé tarzı 'yüzer tavan' tasarımına dikkat çekiyor
Nissan JUKE, 19 inç alaşım jantlar ve coupé tarzı ‘yüzer tavan’ tasarımına dikkat çekiyor

JUKE, sürücülere gelişmiş performans, yakıt tasarrufu ve arıtma sağlayan, 117PS’lık verimli 1.0 litrelik üç silindirli DIG-T turboşarjlı benzinli motorla güç veriyor. Çekici 6 vitesli manuel veya sportif 7 vitesli çift debriyajlı (DCT) kanatlı vites kutusu şanzımanı ve sürüş modu seçici (Eco, Standart, Spor) seçenekleriyle mevcut olan sürücüler, sürüş stillerini maksimum sürüş deneyimi için herhangi bir sürüş senaryosuna zahmetsizce eşleştirebilirler. yolda eğlenceli.

GELİŞMİŞ TEKNOLOJİLER
JUKE şimdi Nissan’ın bilgi-eğlence ve sürücü destek teknolojisi ile doludur. Nissan Akıllı Hareketlilik teknolojisine sahip yeni model, sürücüye kendi komuta merkezi ile güç veren Nissan’ın şimdiye kadarki en özeli.

Nissan Akıllı Mobilite
Elektronik destekli direksiyon, hızlanma ve frenleme sunan Nissan’ın gelişmiş ProPILOT teknolojisi ilk kez JUKE’de satışa sunulacak. Tek şeritli trafikte otoyol kullanımı için tasarlanan ProPILOT uzun seferleri ve yoğun trafiği kolaylaştırıyor.

Ek olarak, JUKE, Yaya ve Bisikletçi Tanıma ile Akıllı Acil Durum Frenlemesi, Trafik İşaretleri Tanıma, Akıllı Şerit Müdahalesi, Arka Çapraz Trafik Uyarısı ve segmente özgü Nissan prömiyeri olarak Kör Nokta Müdahalesi gibi eksiksiz bir güvenlik teknolojisi paketi sunmaktadır. Kör Nokta Müdahalesi, bir araba kör noktaya girdiğinde sürücüyü uyarır ve JUKE’yi tekrar şeride geri getiriyor.

Bağlantı, Bilgi, ve BOSE Kişisel Ses Seçeneği
yeni NissanConnect bilgi-eğlence sistemi ile müşterilerin Apple CarPlay kullanabilirsiniz  8 inçlik dokunmatik ekran üzerinde sevdikleri akıllı telefon uygulamalarını yansıtmak ve Android Auto. Sürücüler ayrıca TomTom Maps & Live Traffic’e erişebilir veya yolcuların dizüstü bilgisayarlarını veya tabletlerini birbirine bağlamalarını sağlamak için yerleşik Wi-Fi Hotspot’u etkinleştirebiliyor.

NissanConnect Servisleri uygulaması, müşterilerin otomobillerinin birçok yönünü kontrol etmelerini sağlayan mükemmel bir mobil yardımcıdır. Nissan JUKE sahipleri artık araçlarının kapı kilitleme durumunu kontrol edebilir ve Nissan’larını doğrudan akıllı telefonlarından kilitleyebilir veya kilidini açabilir. Daha fazla güvenlik için, sürücüler bir seyahate çıkmadan önce lastik basınçlarını ve yağ seviyelerini de kontrol edebiliyor.

JUKE sürücülerinin hayatlarını daha da kolaylaştırmak için Google Asistan uyumluluğu, merkezi kilitleme, araç lambaları ve akıllı aygıtlarıyla konuşarak arabanın navigasyon sistemine hedefler gönderme gibi işlevleri kontrol etmelerini sağlıyor.

 

Sürücüler ve yolcular Bose ® Personal ® Plus ses sistemiyle de daha yüksek sesle oynayabilirler . Sekiz güçlü hoparlörle – her iki ön koltuk başlığına da entegre edilmiş iki UltraNearfield ünitesi dahil – dinleyiciler, ultra net çözünürlükte etkileyici müziğin keyfini çıkarıyor.

Tamamen yeni Nissan JUKE, Nissan’ın İngiltere’deki Sunderland’daki ödüllü üretim tesisinde üretime devam edecek. İlk müşteri teslimatları ise Kasım sonunda gerçekleşecek.

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here