Uyurken Bile Kilo Verin

0
5724

Fashion4car fitness ekibi olarak sağlıklı bir şekilde kilo vermenizi sağlayacak yöntemleri anlatmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda bir kavanozuyla sizlere yaklaşık 10-14 kilo verdirecek bir ürünü tanıtmak istiyoruz. İsmi Number One Tea Zayıflama Çayı. Oldukça sağlıklı olan bu ürün tartışmasız piyasadaki en iyi zayıflama çayı. Üstelik diğer çaylar gibi ishale de neden olmuyor. Ayrıca uyurken bile kilo vermenizi sağlıyor.

Number One Tea Zayıflama Çayı Nelerden Oluşuyor?
Bu çay ile doğal bir şekilde zayıflarsınız çünkü içeriğinde bulunan; kinoa, sandaloz sakızı, yeşilçay, tarçın, chia tohumu, funda, kuşburnu, sinemaki, hibüsküs, Mate, kitre bitki özleri vücudunuzdaki yağları yakmak ve sizi forma sokmak için yeterli olmaktadır.

Yağ Yakan Çay ile Fazla Kilolardan Kurtulmak

Günlük ideal oranda tüketeceğiniz Number One Tea zayıflama çayı bileşenleri ile vücudunuzun farklı bölgelerinde biriken yağları yakarak enerjiye dönüştürür. Yakılan yağların bir kısmı aynı zamanda toksin olarak çözülür ki bu toksinlerin vücuttan doğal bir yolla atılabilmesinde de suyun önemli bir rolü bulunmaktadır. Bu nedenle kullanım sürecinde en iyi etkiyi ideal oranda su tüketimi ile sağlayabilirsiniz.

 

Kalıcı Zayıflamak Mümkün mü?
Herkesin en çok merak ettiği bir diğer konu ise bu çayın “kalıcı zayıflamak” konusunda ne kadar başarılı olduğu ile ilgilidir. Çünkü bilindik onlarca zayıflama yöntemi var ve bu yöntemlerin pek çoğu ne yazık ki kalıcı zayıflama sağlayamıyor ve hatta kilo verdikten sonra daha fazlasını geri alanlar, bu durum yüzünden daha da mutsuz oluyorlar. Bu bağlamda Number One Tea zayıflama çayının kalıcı etkisi olması ile adından söz ettirmektedir ancak uyulması gereken bazı kurallar da bulunmaktadır. Bu bağlamda çayın kalıcı etki bırakabilmesinde beslenme düzeninin önemli rol oynadığını belirtmek gerekir. Günlük yeterli ölçüde su tüketen, karbonhidrat ağırlıklı besinlerden kaçınan tüketiciler bu sayede uzun süreli kalıcı etkiyi hissederler.

Number One Tea Zayıflama Çayını Kimler Kullanamaz?
Zayıflama çayı, ortalama sağlıklı yetişkin bir bünye için tüketimi uygun bir çaydır ve çok faydalıdır. Çünkü; İçeriğinde bitkisel bileşenler olup, herhangi bir yan etkisi yada zararı bulunmamaktadır. Ayrıca Tarım Bakanlığı tarafından da onaylı bir üründür.

Unutmadan belirtmemiz gerekir ki;

  • Kanser hastaları
  • Kalp ve damar hastalıkları olan kişiler
  • Hamile ve emzirme döneminde olanlar
    Number One Tea zayıflama çayı kullanımı için uygun değildir.

 

Zayıflama Çayı Nasıl Tüketilmeli?
Zayıflama çayını günlük olarak tüketmek son derece basittir. Sadece zaman dilimlerini dikkate almak gerekiyor. En önemli zaman dilimi ise kahvaltıdan yarım saat öncesi olmaktadır. Geceden demlenecek çayı, sabahleyin kahvaltıdan 30 dakika önce tüketmeniz gerekmektedir.

Öte yandan;

  • Her sabah 1 bardak çay yeterlidir
  • Gün boyu 2-3 litre su tüketilmelidir
  • Akşam 19:00’dan sonra meyve dışında gıdalar tüketilmemelidir
  • Üzüm, muz, kola, sakız gibi kilo vermeyi doğrudan yada dolaylı bir şekilde engel teşkil eden gıdalar tüketilmemelidir.

Bu kurallara uyarak, günlük 1 bardak olarak tüketeceğiniz çay sayesinde aylık ortalama 6-7 kilo vermeniz mümkün oluyor. Satın alacağınız bir kavanoz çay, sizlere iki ay yetecektir. Bu da demek oluyor ki  İki ay sonunda yaklaşık 10-14 kilo verebilirsiniz.

Peki Number One Tea Zayıflama Çayına Nasıl Sahip Olacaksınız?
Aşağıdaki Whatsapp iletişim numarasına adınızı soyadınızı, açık adresinizi ve kaç paket istediğinizi yazarak 7/24 istediğiniz saatte siparişinizi verebilirsiniz. Üretici firmanın Tarım Bakanlığından tescili, faturası ve kapıda ödeme sistemi mevcuttur.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here