NISSAN JUKE YENİLENDİ

0
3775
  • Geliştirilmiş yenilenmiş ön ızgara, farlar, sis lambaları ve jantlar,
  • Micra’dan ödüllü BOSE Personal ses sistemi artık Juke’ta da mevcut
  • Energy Orange ve Power Blue’da yenilendi,
  • Canlı yeni renklere kavuştu “Mavi ve Kestane Bronz”
  • N-Connecta yeni BOSE Personal Edition ile değiştirildi
  • Nissan, popüler Juke kompakt crossover’ına bir dizi yeni özellik ve tasarım güncellemesi ile Juke’u makyajladı. Otomobilin hem dışını hem de iç kısmını yeniledi.

İyileştirmeler Juke’un yeni bir görünüm kazanmasını sağladı. Kapı aynalarında yeni koyu krom V-hareketli ızgara, karanlık far iç ve karanlık dönüş göstergelerini konumladırdı. LED sis lambaları artık standart.

Nissan Juke 2018

Juke ürün grubuna iki yeni 16 inçlik alaşım jant tasarımları eklendi. Otomobillerine bir tasarım zarafeti katmak isteyen müşteriler için, Tekna sınıfındaki 18 ”jantlar, renkli kesici uçlarla tercih edilebilir.

Ön ve arka tampon renkleri, kapılar yan eşikleri ve ayna kapakları da dahil olmak üzere renkli gövde parçaları da kişiselleştirme programı ile kendi renklerinizi seçebilirsiniz. Bunlar BOSE Personal Edition’da standart ve Tekna modellerinde opsiyoneldir.

Nissan Juke MY18 Exterior Black Perso RHD

İki canlı yeni gövde rengi – Canlı Mavi ve Kestane Bronz – Juke’da kullanıcıları için rek seçimini zenginleştiriyor.

Nissan Juke’nin müzik severilerin cazibesini artırmak için  BOSE Personal audio sistemini kullanıyor . Bu ödüllü otomotiv ses sistemi, BOSE dijital sinyal işleme ve altı yüksek performanslı hoparlör ile 360 ​​° ‘lik bir dinleme deneyimi sunuyor.

Bunlar, sürücü koltuğunun baş dayanağına yerleştirilmiş iki öncü BOSE UltraNearfield ™ hoparlörü ile fark yaratıyor. Sistem, Nissan’a özgü ve yeni BOSE Personal Edition notundan standart olarak 2018 Juke’ya dahil edilmiştir.

İç mekan iyileştirmeleri arasında iki yeni kişiselleştirme rengi seçeneği bulunuyor: Energy Orange ve Power Blue. Ayrıca merkezi konsol, hava delikleri, kapı ekleri ve koltuk döşemelerinin tasarımını da geliştirdi. Parlak siyah iç renkler de tamamen sizin tercihinize kaldı. İç mekan da BOSE Personal Edition ve Tekna notlarında standart olarak sunuluyor.

Direksiyon simidinde daha yüksek bir deri kalitesi ile hissiyatını güçlendirdi.

Nissan Europe’un satış ve pazarlama kıdemli başkan yardımcısı Ken Ramirez : “Nissan Juke, B segmenti geçişinin öncüsü ve bugün en köklü ve sevilen modellerden biri. Bunu yeniden güncelleyip , müşteri tercihlerini daha da genişletmek için, Juke’un en iyi tanındığı özgün tasarımı geliştirdi. ” diye açkladı.

 

Nissan Juke, orijinal B segmenti geçişidir ve dört sınıfta mevcuttur: Visia, Acenta, BOSE Personal Edition ve Tekna.

Nissan Juke, klima, elektrik ayarlı kapı aynaları, ön ve arka elektrikli camlar, aux portlu CD ses ünitesi ve standart olarak LED gündüz farları ile birlikte geliyor.

Acenta Paketi’nde , Nissan Dinamik Kontrol Sistemi, ön sis lambaları,  otomatik klima, karartılmış cam, USB portu ve Bluetooth bağlantısı ile hız sabitleyici ekstra olarak sunuluyor.

Juke, NissanConnect bilgi-eğlence sistemi, renkli geri vites kamerası, butonuyla başlatılan Nissan Akıllı Anahtar, elektrikli katlanır kapı aynaları, parça deri koltuklar, otomatik farlar ve BOSE Personal ses sistemi ile birlikte geliyor.

Amiral gemisi Tekna sınıfı, Lane Departure Warning, Kör Nokta Uyarısı, Akıllı Çevresel Görüntüleme Monitörü ve tam ısıtmalı ön koltuklarını da özelliklere ekliyor.

 

Advertisement

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here