TEST ETTİK: HONDA CR-V 2019

0
2533
Honda CRV
Honda CRV

Modern Zaman SUV’ si HONDA CR-V

   Honda, yeni CR-V’nin “sınıfındaki en dinamik otomobil” iddiası oldukça yerinde olmuş. Yeni CR-V ayrıca yüksek ve ultra yüksek dayanımlı çeliklerden  faydalanan daha sert bir şasiye sahip. Bu sayesin en güvenli otomobil ünvanı konusunda da iddialı diyebiliriz.

Honda CRV
Honda CRV

Bir diğer önemli haberimiz de Honda’nın yeni CR-V’yi dizel motorla sunmayacağı yönünde. Benzinli ve hibrid modelleri ile yoluna devam edeceğini bildirmek isteriz. Hibrid motorlar da 2019 yılında geliyor.

Honda CRV
Honda CRV

Şu an için mevcut olan tek motor, CVT ile eşleştirilmiş 1.5 litrelik turboşarjlı dört silindirli bir benzinli motor sahip. CVT şanzıman ve ön ya da yarı zamanlı dört tekerlekten çekiş özelliğine sahip olduğunu hemen belirtelim.

Honda CRV
Honda CRV

Tam bir aile SUV’ si

CR-V, tam bir aile SUV’sı olduğunu kabul etmek gerekir. Ayrıca hafif zorlu yollarda sizi tatmin eden oldukça iyi bir sürüşe sahip.

Honda CRV
Honda CRV

Her yol koşulunda CR-V, sizi en ufak bir şekilde rahatsız etmeyen, kontrollü ve kendinden emin bir sürüş sunuyor.

Honda CRV
Honda CRV

Daha geniş, daha ferah

Daha geniş, daha uzun dingil mesafesi ile konumlandırılmış ön koltuklar, CR-V’nin yolcu bölümünde iyi diz mesafesi sağlıyor. Arka kapıları neredeyse 90 dereceye kadar açılıyor. Bu da 7 koltuklu serisi için arka koltuklara geçişte kolaylık sağlıyor.

Honda CRV
Honda CRV

Bagaj gayet geniş

Bagaj bölümü, tüm koltukların katlanmasıyla 1.860 mm uzunluğu ile sınıf lideridir ve beş koltuklu araçlarda toplam 1.756 litre kullanılabilir hacim sağlar. Yolcu kabininde depolama da yeterli mevcut.

Honda CRV
Honda CRV

 

 

 

 

 

 

Fashion4car.com  Türk otomotiv sektörüne katkıda bulunan tüm marka ve kişilere eşit seviyededir. Ford, Honda, Nissan, Mercedes, Volvo, Fiat, Tofaş, Mazda, Hyundai, Renault, Dacia, Kia, Isuzu, BMW, Jaguar, Mitsubishi, Opel, Audi, Porsche, Volkswagen, Skoda, Seat. Mini Cooper, Smart, Citroen, Subaru, Infinity, Toyota, Lexus, Iveco ve Karsan gibi öncü markalara yayınlarında yer vermektedir.

Test haberlerimizin haberlerinin devamı için BURAYA tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here