Subaru’nun Yeni “XV” ve “Impreza” Modellerine Yüksek Puan

0
2388
mouse ile üzerine gelince

JNCAP’de “Önleyici Güvenlik Performansı Değerlendirme“sinden en yüksek puanları alanSubaru’nun yeni XV ve Impreza modelleri bununla da yetinmeyerek 2016 – 2017 Grand Prixödülünün de sahibi oldular.

 

 

Subaru’nun kazandığı sayısız güvenlik ödüllerine bir yenisi daha, Japonya’daki bağımsız test kuruluşu JNCAP’ten geldi. Subaru’nun yeni “Subaru Global Platformu” üzerinden geliştirilen ilk modeller olan yeni XV ve Impreza, NASVA* tarafından gerçekleştirilen önleyici güvenlik performansı değerlendirmesi olan JNCAP’te 2016-2017 Grand Prix ödülüne ulaştılar.

JNCAP sonuçlarına göre çarpışma performansı ve yaya koruması alanlarında 199,7 gibi rekor bir puana ulaşan yeni Subaru XV ve yeni Subaru Impreza, motor kaputunun üzerindeki yaya havayastığını standart olarak sunmalarıyla da “Özel Ödül” kazandılar.

 

 

Subaru, “Confidence in Motion” sloganıyla kullanıcılara “keyif ve huzur” dolu bir sürüş deneyimi vaadediyor. Sürücü, yolcu ve yaya güvenliğini önceliğine alan Subaru, “360 Derece Güvenlik Felsefesi” adıyla sunduğu temel, aktif, önleyici ve pasif güvenlik önlemleri ile oldukça gelişmiş bir teknoloji sunuyor.

 

*NASVA: Japonya’da Altyapı, Ulaşım ve Turizm Bakanlığı ile Otomotiv Güvenliği ve Mağdurlarına Yardım Ulusal Ajansı’nın kısaltmasıdır.

mouse ile üzerine gelince

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here