SÜRÜŞ İZLENİMİ: Citroen C3 Aircross

0
15468

SUV kavramına Fransız bakışı

Cesur bir kişiliğe sahip Citroen C3 Aircross, 85 gövde kombinasyonu ve 5 kabin tasarım seçeneği ile çok çeşitli kişiselleştirme imkanları sunuyor.

Şık Jantlar tasarımıa uyumunu ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Hem şehirde hem de şehir dışında kullanım kolaylığı sağlayan çeşitli kullanıcı odaklı teknolojilere sahip olan Citroen C3 Aircross, MPV konforunu stil sahibi bir tasarımda yaşamak isteyen, biraz da macera arayan SUV müşterilerine hitap ediyor.

Citroen C3 Aircross, güçlü ve özgün tasarımı ile dikkat çekiyor. C3 Aircross, 4.15 m uzunluğunda geniş hacimli ve çok yönlü kullanımı olan bir SUV olduğunu gösteriyor. Yerden yüksek tasarım, segmentinin en yüksek sürüş pozisyonu ve ön ve arka tamponlardaki koruyucu panelleriyle rakiplerine karşı farklı bir tasarım anlayışı sunuyor.

Bir çok modele öncülük eden Citroen ‘e ait tasarım farları ona modern bir hava katıyor.

C3 Aircross’un, tavan çıtalarında ve C sütunundaki camlarında kullanılan özel renklendirmeler güçlü bir grafik tasarım sunuyor. C3 Aircross’ta toplam renk kombinasyonları 85’i, kabin opsiyonları da 5’i buluyor.

Yeni Citroen C3 Aircross, sürüş keyfi ve yol tutuşu açısından tam bir SUV. Kompakt yapısı sayesinde şehirde kıvrak, Grip Kontrol ve Hill Assist Descent (Yokuş İniş Desteği) ile maceraya hazır olan C3 Aircross, benzinli ve dizel motor seçeneklerine sahip.

Yatay çizgilerle genişlik algısına katkıda bulunulan kabinde ferahlık ve güven hisleri büyük bir uyum içerisinde.

 

Yatay çizgilerle genişlik algısına katkıda bulunulan kabinde ferahlık ve güven hisleri büyük bir uyum içerisinde.

Test aracımızda kullanılan 1.2 lt benzinli motor 2015, 2016 ve 2017 yıllarında Uluslararası Yılın Motoru ödüllerini kazandı. 1.2 lt PureTech motor, 110 HP güce ve 205 Nm torka sahip. PureTech benzinli motorda EAT6 tam otomatik şanzıman sunuluyor. 183 km/s maksimum hıza sahip olan otomobilin 0-100 km/s hızlanma değeriyse 10.6 saniye. 5.6 lt/100 km ortalama yakıt tüketimi de aracın değerleri arasında.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here