Yeni PEUGEOT PARTNER; Partner’dan Daha Fazlası

0
2895
  • PEUGEOT piyasadaki tüm yeni PARTNER’i piyasaya sürerek kolaylık ve sürülebilirlik arasında mükemmel bir denge kuruyor.
  • Tamamen PARTNER, stressiz bir mobil ofise ihtiyaç duyan müşterilere pratiklik ve ileri teknoloji sunar.
  • LCV segmentinde ilk kez tamamen yeni PARTNER’e monte edilmiş PEUGEOT i-Cockpit ®
  • Surround Arka Görüş ve Aşırı Yük Göstergesi kurşun sürücü güvenliği yardımcıları

PEUGEOT, LCV segmentindeki tüm profesyonel müşteriler için dinamik bir sürücü, stressiz bir mobil ofis ve güvenlik ile pratikliği birleştiren tüm yeni PARTNER’i ortaya çıkardı.Müşteri gereksinimleri ne olursa olsun, tamamen yeni PEUGEOT PARTNER doğru cevaba sahip.

PEUGEOT i-Cockpit içerir Tamamıyla yeni PEUGEOT PARTNER, ® standart olarak, bu araç segmentinde görülmemiş bir hamle, yeni bir sürüş deneyimini ve verimlilik için elverişli bir ortam sunmaktadır. PEUGEOT, LCV segmentini dinamik ve cömert bir teklifle devrimcileştiriyor, kolaylık ve sürülebilirlik arasındaki mükemmel denge – markanın ayırt edici özelliği.

PEUGEOT İcra Kurulu Başkanı Jean-Philippe IMPARATO şunları söyledi: “Tümüyle yeni PEUGEOT PARTNER, profesyonel kullanıcılar tarafından onaylanan 20 yıllık sağlamlık ve kalite geçmişini yeniliyor. Son lansman başarılarımızı takiben, PEUGEOT 2008, 3008 ve 5008 ile SUV saldırganlığımız ve tamamen yeni PEUGEOT RIFTER’ın liderliğinden sonra, LCV araç tasarımımızla aynı güce sahip olmak zorundaydık – yani, pazarı yenilikçi ve benzeri görülmemiş ekipmanlarla baştan yazmayı hedefliyor.

“Bu nedenle, müşterilerimiz tarafından sevilen ikonik PEUGEOT i-Cockpit ® , tümüyle yeni PEUGEOT PARTNER’de standart olarak bulunuyor. Bu üst düzey, ödüllendirici araç, kullanıcıya pratiklik ve keyif veren gerçek bir karışım sağlar. ”

Tamamen yeni PEUGEOT PARTNER’in iç mekanı ile ilgili ilk izlenim hemen dikkatleri üzerinde topluyor, her yönüyle bir yolcu taşımacılığı için idealdir. Uyarıcı, içgüdüsel ve güvenli bir sürüş deneyimi yaratan son teknoloji ile donatılmıştır.

4.000.000 adetten fazla satılan Partner a güzel haber: I Cocpit ilk defa ticari bir araca takılıyor. Çok daha yeni bir özellik daha PEUGEOT i-Kokpit ® sürekli sağladıkları hizmet kalitesini artırmak için yollar aramaktadır profesyonel kullanıcılar için bir zorunluluk haline gelmektedir. Optimum bir ergonomik yerleşim, uçtan uca konfor ve örnek güvenlik sistemleri sezgisel bir sürüş deneyimi sağlar.

Kompakt, çift D tarzı direksiyon simidi sayesinde daha hızlı ve daha az yorulmakla birlikte, sürücünün temel bilgileri sürücünün eline geçerken, gözlerini yoldan ayırmaya devam etmesi için standart olarak bir başlık ekranı mevcuttur. Gösterge panosunun ortasına yerleştirilmiş 8 “kapasitif dokunmatik ekran, sürücünün vizyonu doğrultusunda, radyo, navigasyon, araç ayarları ve telefon gibi tuş konfor işlevlerine doğrudan ve kalıcı erişim sağlıyor.

Yeni Surround Arka Görüş, sürücülere, aracın etrafındaki alanların görünümü ile aracın içinden en iyi dış görünürlük sağlar. Tamamen yeni PEUGEOT PARTNER, biri yolcu yan aynasının tabanında ve diğeri arka kapıların üstünde bulunan 2 kamera ile donatıldı. Görüntüler, iç dikiz aynasının normalde oturduğu ve yakın çevrenin yakından görüldüğü bir 5 ”ekranda görüntüleniyor.

Tamamen yeni PEUGEOT PARTNER, geniş bir yük kapasitesi ve yük taşıma kapasitesine sahiptir ve aynı zamanda, toplam güvenliği garanti eden yeni bir yerleşik teknoloji olan bir Aşırı Yük Uyarısı Sistemi ile donatılmıştır. Kontak açıldığında kütle otomatik olarak ölçülür ve araç hareketsizken yük bölgesinden de ölçülebilir. Toplam yük kapasitesinin% 90’ına ulaşıldığında, kontrol düğmesinde beyaz bir LED yanar; Maksimum izin verilen yük aşıldığında, kontrol panelinde görsel bir uyarı ile desteklenen sarı bir LED yanar. Araç aşırı yüklenmesinden kaçınılınca, kullanım tehlikeye girmez ve patlama lastikleri, aracın kontrolünün kaybedilmesi, bileşenlerin erken aşınması, daha yüksek yakıt tüketimi ve para cezası riski gibi ilgili tehlikeler önlenebilir. LCV pazarının tüm segmentlerinde benzeri görülmemiş ve benzersiz,

Mevcut en yeni teknoloji listesi etkileyici ve bu segmentte hiç görülmedi. Versiyona bağlı olarak, PARTNER elektrikli park freni, adaptif cruise control, genişletilmiş trafik işareti tanıma, aktif şerit tutma desteği, sürücü dikkat uyarısı, aktif güvenlik freni, çekme çubuğu sabitleyici, otomatik far daldırma, kör nokta izleme ve eller serbest giriş ve başlangıç.

Geniş 8 “renkli dokunmatik ekran bağlantı sağlar. Kolay erişilebilen ve sürücüye doğru eğimli olarak bulunan, iki adet USB soket, bir adet yardımcı soket ve Bluetooth ile birlikte gelir. Kablosuz akıllı telefon şarjı da opsiyon olarak mevcuttur. Bu, Mirror Link ® , Apple Carplay ™ ve Android Auto ™ ile uyumludur .

Bağlı olan 3D navigasyon sistemi, basit ve sezgisel bir şekilde bulunabilecek ilgi noktalarını sağlayan ses kontrolüne sahiptir. Gerçek zamanlı trafik koşulları (TomTom Trafik) ve otoparklar, akaryakıt istasyonları ve rotanızdaki hava durumuyla ilgili canlı bilgiler sağlayan 3 yıllık bir abonelik ücretsizdir.

Kullanıcı güvenliğini daha da artırmak için, 3D navigasyon sistemine PEUGEOT Connect SOS ve Assistance eşlik ediyor. Bir kaza durumunda PEUGEOT Connect SOS alarmı yükseltir, aracı jeo-konumlandırır ve gerekirse acil servislere başvurur. PEUGEOT Yardımı, gerektiğinde kurtarma aracı göndermek için araç bilgisayarı tarafından işaretlenen geolocation, araç şasi numarası, kilometre ve mekanik uyarılar gibi bilgileri kullanabilir.

Günlük kullanımın kolaylaştırılması ve araç bakımının, yakıt tüketiminin ve yolculuk analizinin yönetilmesine yardımcı olmak için, tümüyle yeni PEUGEOT PARTNER, bir dizi bağlantı seçeneği sunar ve tüm Birleşik Krallık araçları fabrikada kullanıma hazır olarak gelir.

Filo Yöneticileri, filo yönetiminin verimliliğini ve optimizasyonunu sağlayan Free2Move Connect Filosundan 3 farklı telematik paketi seçebilir. Bunlar, bir filo yöneticisinin gereksinimlerine uyacak doğru bilgileri sağlamak için gerçek araç CAN veriyolu verilerini kullanır – isterse kilometre takibi, kullanım saati, yakıt tüketimi veya servis aralıklarının gerçek zamanlı izlenmesi ve mekanik uyarılar. Sürücü ve gerçek zamanlı konum takibi için özelleştirilmiş önerilerle sürüş analizi de mevcut olup, işletmelerin hem araç yönetimiyle ilişkili maliyetleri hem de riski azaltmalarına yardımcı olmaktadır.

Tamamen yeni PEUGEOT PARTNER, dinamik ve iddialı bir görüntü yansıtıyor. Tamamen yeni PEUGEOT RIFTER’de görülen stil devam ediyor ve mevcut araç yelpazesine mükemmel bir şekilde uyuyor. Ön uç, güçlü far tasarımını geliştiren dikey bir ızgara merkezinde oturan aslanıyla şık, modern ve sağlamdır.

Profil çizgileri kısa, yatay bir kaput, yüksek bel ve kısa çıkıntılar ile mükemmel bir şekilde dengelenir. Ön ve arka uçlarda simetrik olarak bulunan eğimli tasarım, yanları yeni bir gövde çizgisi stili ile şekillendiriyor. Arkada, açısal tampon alt kısma kuvvet verir ve optimum koruma sağlar. Geniş açılı 180 derece açılan menteşeli menteşeli kapılar, aracın engebeli yapısının altını çizer ve arka yük bölgesinden gelen hırsızlığa karşı ekstra koruma sağlar.

İç tasarım, PEUGEOT’un binek araç aralığını yansıtır: ergonomik ama zarif. Stil şık ve ayrıktır, alan hem ergonomik hem de çok yönlüdür, benzersiz dayanıklılık ile birleştirilmiş kusursuz işlevsellik için sayısız depolama özümleri içerir.

Tamamen yeni PEUGEOT PARTNER Tasarımcısı Keith RYDER şunları söyledi: “EMP2 platformu son derece yüksek bir performans seviyesi sunuyor, ancak aynı zamanda güçlü, dinamik ve sağlam bir tasarım üretmemizi sağladı. Yeni morfoloji, daha iyi manevra kabiliyeti için daha kısa çıkmalara, daha fazla sertlik için daha yüksek bir kaput ve hem pratik hem de modüler bir iç mekan sağlamak için optimize edilmiş bir mimari ile buluşturdu. ”

Akustik rahatlığa özel dikkat gösterildi, ticari sürücüler için direksiyon başında uzun saatler geçirdi. Bu çalışmanın sonucu, bu segmentteki araçlar için daha önce hiç ulaşılmayan bir akustik konfor seviyesidir.

Profesyonel kullanıcıların temel ihtiyaçları tamamen yeni PEUGEOT PARTNER’in odak noktasıydı. Boyutlar, standart versiyon için 4,40 m uzunluğunda ve 1,81 m’lik optimum etkin kullanım uzunluğunu sağlayan segment ile mükemmel şekilde uyumludur. 3.30m arasında değişen kapasiteye sahip 3 3.80m için 3 versiyonuna bağlı olarak, 2 Europalet karşılamak için yeterlidir. 4,75m uzunluğunda (+ 35cm) uzun versiyon, daha büyük yük kapasitesi sağlar. Bu versiyonun etkili uzunluğu 2.16m ve 3.90m arasında değişen bir yük kapasitesi 3 4.40m için 3 .

Tümüyle yeni PEUGEOT PARTNER, en yeni marka modelleri için kullanılan EMP2 platformunun bir versiyonu üzerine kurulmuştur. Bu denenmiş ve test edilmiş taban, daha kısa çıkıntılara ve kolay manevra yapmak için küçük bir dönme çemberine imkan verir: Dönüş yarıçapını frenlemek için kullanılan kaldırım kenarı Standart versiyon için sadece 10.82m ve Uzun versiyon için 11.43m’dir. Yük kapasitesi, hem Standart hem de Uzun, belirli versiyonlar için 650 kg ve 1000 kg’a kadar olan segmentte en iyilerden biridir. Çok düşük yakıt tüketimi versiyonlarında 600kg’lık bir yük kapasitesi mevcut.

Yüklerinizin güvenli bir şekilde sabitlendiğinden emin olmak için altı sabitleme halkası standart olarak sunulmaktadır. Bir seçenek olarak, dört adet orta yükseklikteki yük sabitleme halkası, 12v soket ve 237lm’lik bir çıkış sağlayan 6 LED’li üstün aydınlatma eklenebilir.

Standart versiyonlardaki standart kayan yan kapı, mükemmel erişilebilirlik sağlar. Standart versiyonlarda opsiyon olarak ek bir offside kayan yan kapı mevcuttur ve uzun versiyonlarda standart donanımdır.

Versiyona bağlı olarak, tamamen yeni PEUGEOT PARTNER, üç kişinin öne oturabilmesini sağlayan Multiflex uyarlanabilir bir koltuk ile donatılabilir, ayrıca düz bir tavan, 400l daha fazla yük kapasitesi ve 3 metreye kadar etkili bir uzunluk sağlar. Uzun versiyon için standart versiyon ve 3.35m. Aracınızı bir mobil ofise dönüştürmek için katlanabilir merkezi koltuğa bir yazı masası entegre edilmiştir ve merkezi koltuğun altında asma kilitli bir depolama alanına sahip.

İlk kez, tamamen yeni PEUGEOT PARTNER, Uzun versiyonda bir Ekip Vanı fabrika seçeneği sunuyor. Arka koltuktaki koltuk, tamamen yeni PEUGEOT RIFTRE’den taşınarak, segment için gerçek konfor ve kayıt ayaklığı sağlar. Kategorideki diğer bir diğer özellik ise, sıra 2 koltuklarının büyük yükleri karşılamak için aşağı katlanabilmeleridir, bu sırada sıra 1 yolcu koltuğu için odadan ayrılmaktadır, bu da uzun yükler için alan sağlamak üzere geri çekilebilir.

Yüksel kapasite ile çoklu profesyonel kullanım ihtiyaçları için depolama çözümleri tasarlanmıştır. Her zaman, yolcu alanı boyunca – eldiven kutusu, bagaj kutusu, koltuk cepleri ve hatta bir üst eldiven kutusu boyunca – akıllıca dağıtılırlar. Yolcu karşısında, hava yastığı tarafından normalde çekilen alanı kullanır (şimdi bir Torba Çatı hava yastığı) ve 15 “bilgisayar barındıracak kadar büyük ve soğutulabilir. Kutuya bir kablo rakoru eklenmiştir. Bir bilgisayarın açık bırakılmasını sağlayın.

Tamamen yeni PEUGEOT PARTNER ayrıca bir dizi verimli ve ekonomik motor sunmaktadır. Araç mimarisi ve ağırlık optimizasyonu üzerine yapılan çalışma, yakıt tüketimini ve CO 2 emisyonlarını azaltmanın anahtarıdır .

Benzinli motorlar 1.2 PureTech motorun iki versiyonuna sahiptir; EAT8 sekiz ileri otomatik şanzıman (2019’da mevcut) ve manuel altı vitesli şanzıman ile bir PureTech 110 S & S olan bir PureTech 130 S & S. PureTech motorları, parçacık emisyonlarını azaltmak için bir Benzinli Parçacık Filtresi ile donatılmıştır.

Üç dizel motor mevcuttur; Manuel 6 vitesli şanzıman veya EAT8 sekiz ileri otomatik şanzımanlı bir BlueHDi 130 S & S, manuel beş vitesli şanzımanlı bir BlueHDi 100 S & S ve manuel beş vitesli şanzımanlı bir BlueHDi 75. Dizel motorların hepsi bir FAP partikül filtresi ve seçici bir katalitik indirgeme sistemi (SCR) ile donatılmıştır. Bu teknoloji, kontak açıldığında emisyonları azaltır.

Standart finisaj seviyelerine ek olarak, tümüyle yeni PEUGEOT PARTNER, belirli “özel kullanım” profilleri için “kullanıma hazır” versiyonlar sunuyor. Grip, zor arazilere erişme ihtiyacını tam olarak karşılayan ve ağır, kirli, uzun yükleri kabul edebilen ve 3 kişiye yetecek kadar yer tutan bir versiyon. Tüm koşullara dayanacak kadar sağlam olan bu versiyonda daha yüksek yerden yükseklik, çamur ve kar lastikleri, gelişmiş kavrama kontrolü, üç ön koltuk, 1.000 kg daha fazla yük, yük alanında ek aydınlatma, stepne, aşırı yük alarm sistemi ve 220v güç soketi.

Asfalt, çok fazla mesafe alan, araçlarında çok fazla zaman harcayan ve her şeyden önce konfor ve güvenlik arayan profesyoneller için tasarlanmıştır. Bu sürümde akustik bir kıyaslama, “Konfor” koltuklar, Surround Arka Görüş, elektrikli park freni, 8 “dokunmatik ekran, hız sınırlayıcı ve cruise control, otomatik ışıklar ve ön cam silecekleri, bağlı 3D navigasyon sistemi ve 16” ile bağlı radyo sağlayan yükseltilmiş ses yalıtımı alaşımlı jantlar Asfalt ayrıca vücut renginde tamponlar, ayna yuvaları, yan sürtünme şeritleri ve kapı kolları içeren standart bir Görünüm Paketi içerir.

Bu sürümleri desteklemek için tüm profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılayan bir dizi seçenek eklenebilir. Son olarak, ortaklarımızla tam bir dönüşüm aralığı planlanmaktadır: acil durum ve yardım araçları, özel yapı sektörü araçları, frigorifik araçlar vb.

Tümüyle yeni PEUGEOT PARTNER, 2018 sonbaharından itibaren sipariş verebilecek.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here