PEUGEOT 3008, ‘YILIN OTOMOBİLİ’ ÖDÜLÜNÜ KAZANMAYA DEVAM EDİYOR

0
1858
NewCarOfTheYear
NewCarOfTheYear

Londra’da 63.000’den fazla İngiltere sürücüsü PEUGEOT 3008 SUV’a yıllık Auto Trader Yeni Araba Ödülleri’nde ‘Yılın Yeni Aracı’ ünvanını kazandırdı.

Peugeot en başarılı modellerinden biri olan PEUGEOT 3008 SUV ödül almaya devam ediyor. Duyurulduğu günden buyana bir çok ülkede rekor denebilecek kere ödül aldı, almaya devam ediyor

Yeni Otomobil Ödülleri’ne, anket yoluyla oy veren 63.000’den fazla gerçek otomobil sahibi tarafından karar verildi.

Sürücüler, araçlara güvenilirlik ve performanstan işletme maliyetlerine kadar 16 farklı kriterde inceleme yapar ve potansiyel alıcılara eksiksiz bir mülkiyet resmi sunar.

Tüketicilere ayrıca otomobillerinden duydukları genel memnuniyetleri ve modeli başkalarına önerme  alanında fark yarattı. Bu yarışma daPEUGEOT 3008 SUV, Hyundai Ionic, Skoda Octavia ve Mercedes-Benz E-Class dahil olmak üzere birçok rakip için rakibini saf dışı bıraktı.

Sahipleri, PEUGEOT 3008 SUV’u, PEUGEOT i-Cockpit ® bilgi – eğlence sistemi de dahil olmak üzere tasarımı, iç mekan pratikliği ve yenilikçi teknolojisi dahil bir dizi alanda yüksek oranda puanladı.

Auto Trader’ın Yeni Araba Editoryal Direktörü Erin Baker, “PEUGEOT 3008 SUV, öne çıkan bir kazanandı ve sürüş sırasında ne kadar rahat ve güvenli hissettiği, ayrıca iç kalitesi ve iyi görünümü için büyük bir takdirle karşılandı. ” dedi.

NewCarOfTheYear
NewCarOfTheYear

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here