“YILIN OTOMOBİLİ” OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜN TEMSİLCİLERİNİ BULUŞTU

0
3553
Mete Tansu,Volkan Demirkusak,Belma Toprak,Ufuk Sandik,Levent Koprulu,Emre Ozpeynirci
Mete Tansu,Volkan Demirkusak,Belma Toprak,Ufuk Sandik,Ahmet Çelik,Levent Koprulu,Emre Ozpeynirci

  Otomotiv Gazetecileri Derneği (OGD) tarafından bu yıl 4’üncüsü düzenlenen  ve Toyota Corolla Sedan’ın birinci olarak seçildi. Türkiye’de Yılın Otomobili 2019 Yarışması’nın ödül töreni Feriye Palace’da sektör temsilcilerini bir araya getirdi.

Ali Haydar Bozkurt
Ali Haydar Bozkurt

Ödül törenine katılan Türk otomotiv dünyasının en yetkili isimleri, birbirleriyle sektörü değerlendirdi. Yılın otomobili sonuçları açıklanıncaya kadar büyük heyecan yaşadılar.

Vural Ak
Vural Ak

Sunuculuğunu Jülide Ateş’in yaptığı törene aralarında Koç Holding Otomotiv Grubu Başkanı Cenk Çimen. Toyota Türkiye CEO’su Ali Haydar Bozkurt, Intercity Yönetim Kurulu Başkanı Vural Ak.

 

Cenk Cimen
Cenk Cimen

Mercedes Benz Türk Otomobil Grubu İcra Kurulu Üyesi Şükrü Bekdikhan. OYDER Başkanı Murat Şahsuvaroğlu, Scania Genel Müdürü İlhami Eksin,

Hyundai Genel Müdürü Önder Göker’in yanı sıra otomotiv sektörünün bir çok yöneticisi katıldı.

 

Onder Goker
Onder Goker

 

 

Gecede Başkan Yardımcısı Emre Özpeynirci, Yönetim Kurulu Üyeleri Mete Tansu. Belma Toprak, Levent Köprülü, Ahmet Çelik ve Volkan Demirkuşak da hazır bulundular.

Ilhami Eksin Murat Sahsuvaroglu
Ilhami Eksin Murat Sahsuvaroglu

Otomotiv Gazetecileri tarafından Türkiye’nin “Otomobil Oscarı”na layık görülen Toyota Corolla Sedan’ın açıklandığı törenin ev sahipliğini yapan OGD Yönetim Kurulu Başkanı Ufuk Sandık. Türkiye’de Yılın Otomobili finalinin heyecanlı geçtiğini söyleyerek “Yılın otomobili seçiminin, tüketicinin otomobil tercihinde önemli bir rol oynayacağına inandığını” söyledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here